fbpx

Kancelaria Prawna

Umowy B2B z pracownikami Cię nie chronią?

Współpraca powinna chronić Twoją firmę, kancelaria Confiance to zapewni!

Kancelaria Prawna

Analiza Umów

Analizy umowy zarówno przed ich zawarciem, jak i tych już zawartych. Weryfikujemy bezpieczeństwo umowy, sprawdzamy i wyliczamy wszystkie koszty z niej wynikające, a w szczególności opłaty dodatkowe. Kontrolujemy, czy umowa jest zgodna z obowiązującymi przepisami prawa gospodarczego, administracyjnego a także cywilnego. Niezależnie od tego, czy jest to umowa kredytowa, kontrakt czy zwykła umowa o współpracy niezwykle ważne jest, aby dokładnie wiedzieć, co się podpisuje i jakie mogą być tego konsekwencje. 

Zalety:

 • Wiedza – wyjaśnimy Ci każdy zapis w umowie, abyś mógł podjąć świadomą decyzję.
 • Bezpieczeństwo – dzięki pełnej analizie poznasz zarówno korzyści, jak i ryzyko płynące z podpisania umowy.
 • Zminimalizowane ryzyko – w przypadku niekorzystnych zapisów wprowadzimy zmiany tak, aby ryzyko jakie podejmujesz, było możliwie najmniejsze.
Procesy Bankowe

Specjalizujemy się w sprawach bankowych. Doskonale wiemy, jak powinien wyglądać proces udzielania kredytu. Analizując Twoją sprawę jesteśmy w stanie zweryfikować jego poprawność dzięki połączeniu wiedzy w zakresie procedur, prawa bankowego, gospodarczego oraz karnego. Prowadzimy sprawy związane z wyłudzeniami przez osoby trzecie, jak i z nieuczciwymi praktykami pracowników banków.

Zalety:

 • Odzyskaj spokój! Jesteśmy specjalistami i dopilnujemy. aby wszystko przebiegło zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.
 • Banki oraz ich pracownicy nie są bezkarni. W przypadku pomyki lub oszustwa dochodzimy Twoich praw i doprowadzimy do ich przestrzegania.
 • Podstawą procesów bankowych powinno być ich bezpieczeństwo. My Ci je zapewnimy. Znajomość procedur umożliwia nam weryfikację każdego etapu procesu bankowego.
Odzyskiwanie Prowizji

Spłaciłeś wcześniej kredyt gotówkowy lub konsolidowałeś swoje zobowiązania? Po dokładnej weryfikacji Twojej historii kredytowej sprawdzimy, czy należy Ci się zwrot ubezpieczenia i prowizji. Skontaktujemy się z bankami i sprawimy aby pieniądze wróciły do Ciebie. Znajomość prawa umożliwia nam odzyskanie środków, które Ci się należą. 

Zalety:

 • Nie musisz robi nic. To po naszej stronie jest cały proces. Do nas należy kontakt z bankami i to my zajmiemy się Twoją sprawą całkowicie.
 • Zastrzyk gotówki – odzyskana prowizja wpływa bezpośrednio na Twoje konto bankowe. Możesz ją przeznaczyć na dowolny cel np. na obniżenie wysokości swoich zobowiązań lub na realizację swojego marzenia. Decyzja należy tylko do Ciebie!
 • Nie ryzykujesz nic, a zyskać możesz bardzo dużo. Klienci, którzy nam zaufali, otrzymali nawet 60 000zł! Pamiętaj, to Twoje pieniądze, które Ci się należą.
  •  
0 lat

Lat doświadczenia

0

Klientów w obsłudze

0 szt.

Rozpatrzonych wniosków

0

Wolumenu transakcji

Inne usługi :

Restrukturyzacja

Restrukturyzacja

Ochrona przed upadłością

Redukcja zadłużenia 

Zabezpieczenie majątku

Wydłużenie spłaty zobowiązań 

Umorzenie odsetek, kar umownych

jason-blackeye-262295-unsplash.jpg

Doradztwo Biznesowe

Personalny Business Management 

Wdrażanie nowoczesnego Zarządzania 

Projektowanie Nowego Biznesu 

Budowanie Marki 360 

rawpixel-557123-unsplash.jpg

Rachunkowość

Księgowość JDG oraz SP ZOO

Kadry i Płace, Rozliczanie ZUS

Doradztwo Podatkowe w zakresie inwestycji, optymalizacji podatkowej, bieżącej działalności operacyjnej

Zakładanie spółek w procesie S-24

Księgowość podmiotów zagranicznych 

Zobacz nasze realizacje

Chcesz zainwestować i potrzebujesz porady? Szukasz doradztwa podatkowego, które uchroni Twoją rodzinę? Zależy Ci na obsłudze prawnej Twojej firmy? Jesteś w dobrym miejscu. Zobacz, jak pomogliśmy naszym partnerom.