Scoring kredytowy

Scoring bankowy to narzędzie, które pozwala instytucjom finansowym zweryfikować wiarygodność potencjalnego kredytobiorcy. Przy jego pomocy banki szacują, jakie jest prawdopodobieństwo, że osoba składająca wniosek kredytowy dotyczący konkretnego produktu finansowego będzie terminowo spłacała zobowiązania. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla firm zmagających się z negatywnymi decyzjami kredytowymi. Mamy doświadczenie we współpracy z przedsiębiorstwami z różnych branż.

Jakie są rodzaje scoringu bankowego?

Banki oceniają wiarygodność kredytobiorcy, korzystając z różnych metod. Biorą pod uwagę m.in. stałe zatrudnienie, wysokość dochodów, środki dostępne na rachunkach, stan cywilny wnioskodawcy czy liczbę osób na utrzymaniu. Otrzymaną ocenę punktową porównują z profilami dotychczasowych przedsiębiorców, którzy nie mieli opóźnień w spłacie rat zaciągniętych zobowiązań finansowych.

Można wyróżnić kilka rodzajów scoringu kredytowego:

  • scoring behawioralny;
  • scoring aplikacyjny;
  • scoring kredytowy;
  • scoring fraudowy.

Nasi doradcy dzięki kontaktom z osobami odpowiedzialnymi za algorytmy bankowe są w stanie wskazać bank, w którym szanse na pozytywną weryfikację wniosku o udzielenie kredytu hipotecznego, finansowego lub pożyczki będą największe.

 

Wysoki scoring firmy dzięki współpracy z Confiance

Firmy korzystające z usług Confiance mogą liczyć na:

  • pełną kontrolę nad przebiegiem sprawy – na każdym etapie współpracy przekazujemy klientowi dokument PDF zawierający oś czasu i szczegółowo opisujący kolejne kroki. Wkrótce udostępnimy także wygodną aplikację mobilną;
  • indywidualnego opiekuna, od którego można uzyskać wszelkie potrzebne informacje – ekspert jest dostępny również popołudniami i w weekendy;
  • efektywność w działaniu – z sukcesem realizujemy sprawy naszych klientów (w ubiegłym roku nie odnotowaliśmy żadnej reklamacji);
  • gwarancję satysfakcji zapisaną w proklienckiej umowie zabezpieczającej interesy firmy;
  • szczegółową preselekcję zgłoszeń – przeprowadzamy szczegółową analizę zgłoszenia, aby zyskać pewność, że zrealizujemy zakładany cel – jeśli okaże się to później niemożliwe, zwrócimy pieniądze.
 

Co można zrobić, aby poprawić scoring kredytowy firmy? Skuteczność Confiance

Wysoki wynik to większa szansa na to, że kredytodawca pozytywnie rozpatrzy wniosek. Doskonale wiemy, jak szybko sprawdzić scoring kredytowy oraz co na niego wpływa. Znamy skuteczne metody czyszczenia BIK, dzięki czemu niskie wyniki staną się przeszłością, a zdolność kredytowa znacznie wzrośnie. To szansa na pozytywne rozpatrzenie wniosku dla firm, które wcześniej notorycznie otrzymywały odmowę od banków.

Szczegółowo przeanalizujemy aktualną sytuację przedsiębiorstwa i zaproponujemy optymalne rozwiązanie. Krok po kroku zaplanujemy strategię działań, dzięki którym wzrośnie wiarygodność przedsiębiorstwa dla instytucji finansowych.

Ile kosztuje usługa poprawy scoringu firmy?

Koszt usługi jest uzależniony od zakresu podejmowanych działań. Każdorazowo przygotowujemy indywidualną ofertę, dopasowaną do konkretnych potrzeb i realnych możliwości finansowych naszych klientów. Następnie prezentujemy szczegółową wycenę, zawierającą zestawienie wszystkich spodziewanych kosztów.

Doskonale rozumiemy trudne realia, z którymi obecnie muszą się mierzyć przedsiębiorcy. Dlatego oferujemy płatność w dogodnych ratach w modelu progresywnym lub stałym. Płatność można rozłożyć nawet na 12 kolejnych miesięcy. We wszystkich świadczonych usługach udzielamy gwarancji satysfakcji. Osiągniemy zaplanowany efekt albo zwrócimy pieniądze. Gwarancja jest zabezpieczona w umowie. 

Wspieramy naszych klientów w podejmowaniu optymalnych decyzji finansowych. Pomagamy wypracować najlepsze rozwiązania w zakresie budowania pozytywnej historii kredytowej oraz w osiągnięciu wysokiego scoringu.

Umów się na rozmowę z naszym doradcą i przekonaj się, jak zminimalizować ryzyko odrzucenia wniosku kredytowego.Mojego zadowolenia z obsługi ze strony pracowników firmy Confiance trudno wyrazić słowami. Doskonały stały kontakt i mega ogromne zaangażowanie. Pan Donald dzwonił wielokrotnie w mojej własnej sprawie.telefonu. Jeśli z jakiegoś powodu sam nie mógł odebrać połączenia - natychmiast oddzwaniał. Ogromny wysiłek włożony w pomoc klientowi.

Monika K Lekarz

Jestem zadowolona ze współpracy z ta firmą, a w szczególności z pomocy i opieki jaka otrzymałam od "mojego" doradcy finansowego-pana Jakuba. Profesjonalnie i skutecznie. Pan Jakub jest zawsze o jeden krok do przodu, bierze pod uwagę wszystkie możliwości i szybko działa. Jest uczciwy i dotrzymuje danego słowa. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam serdecznie!

Elwira S Księgowa

Współpracę z firmą Confiance sp z o.o. sp. k. rozpocząłem na początku roku 2020. Moim "opiekunem" został Pan Donald Kukfisz. Super człowiek, profesjonalista pod każdym względem. Specjalista od spraw beznadziejnych ;). Mogę z czystym sumieniem polecić tego Pana jak i całą firmę Confiance sp z o.o. sp. k.. Ocena 11/10

Przemysław D Firma Budownana

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z firmą Confiance, która pomogła mi uzyskać korzystniejszy dla mnie kredyt. Szczególne uznanie i podziękowanie dla Pani Magdaleny, która wykazała się wysokim profesjonalizmem i cierpliwością dla takiego niezdecydowanego klienta, jakim byłem. Pani Magdalena wsłuchuję się w oczekiwania klienta

Michał K Mecenas

Obsługa na najwyższym poziomie. Doskonały kontakt, zaangażowanie, wzajemne zaufanie kolejny raz zaowocowały szybkim i bardzo korzystnym rozwiązaniem finansowym. Profesjonalizm i czysto ludzkie podejście. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam Pana Michała i Pana Donalda.

Magdalena M Doradca Prawny