Ugody z bankami

Oferujemy kompleksową pomoc wykwalifikowanego zespołu prawników przy zawieraniu ugody z bankiem dotyczącej m.in. kredytów frankowych. Szczegółowo analizujemy konkretny przypadek i rekomendujemy optymalne rozwiązania umożliwiające wypracowanie porozumienia uwzględniającego zarówno potrzeby, jak i cele klienta.

Ugoda z bankiem czy pozew sądowy – doradztwo Confiance

Każdy przypadek ugody w sprawach frankowych wymaga indywidualnego rozpatrzenia. Pod uwagę należy wziąć m.in. warunki ugody, jakie otrzymał kredytobiorca. Trzeba rozważyć, czy ich przyjęcie będzie korzystne. W przeciwnym wypadku lepszym rozwiązaniem może okazać się proces sądowy. Samodzielna analiza dla wielu osób jest trudna. Samo zrozumienie treści dokumentacji przesłanej przez bank niejednokrotnie wymaga doskonałego obeznania w prawniczej terminologii. 

Banki oferują swoim klientom różne propozycje, dotyczące m.in. przewalutowania kredytu na kredyt złotowy, a także częściowe umorzenie zadłużenia i przewalutowanie jedynie części kapitału kredytowego tej, która pozostała do spłaty. Nasi specjaliści potrafią doradzić najkorzystniejszą opcję podczas negocjacji z bankiem.

Co zyska kredytobiorca, wybierając pomoc prawnika z kancelarii Confiance w zakresie ugody z bankiem?

Nasza oferta dotycząca ugody z bankiem skierowana jest do wszystkich osób, które mają zaciągnięte zobowiązanie finansowe we frankach i chcą skorzystać z pomocy prawnika doświadczonego w negocjowaniu najkorzystniejszych rozwiązań, w tym m.in. ugody pozasądowej.

W ramach usługi:

 • przeanalizujemy propozycję ugody pod kątem prawnym;
 • przeprowadzimy negocjacje z bankiem;
 • zweryfikujemy, czy zapisy ugody są korzystne;
 • sprawdzimy, czy w przypadku podpisania ugody korzyści nie okażą się mniejsze, niż mogłoby to wynikać z wyroku sądu;
 • zaproponujemy optymalną ścieżkę postępowania;
 • będziemy reprezentować klienta na każdym etapie postępowania.

Wyjaśniamy wszelkie możliwe opcje i rekomendujemy optymalne rozwiązanie danej sprawy. Przekładamy zawiłą terminologię prawną na zrozumiały język i rzetelnie oceniamy ryzyko sprawy frankowej. Przez cały czas klient jest na bieżąco informowany o kolejnych krokach, które będziemy podejmować w celu zawarcia ugody.

 
 

Dlaczego warto skorzystać z oferty negocjacji z bankiem w Confiance?

Klienci korzystający z naszych usług mogą liczyć na:

 • gwarancję satysfakcji realizujemy założony cel albo zwracamy wpłacone pieniądze;
 • weryfikację sprawy przed rozpoczęciem współpracy jeśli okaże się, że z powodów niezależnych od nas nie możemy zagwarantować satysfakcjonującego rozwiązania, klient nie poniesie żadnych kosztów;
 • 100% sukcesu brak jakichkolwiek reklamacji ze strony dotychczasowych klientów;
 • kompleksową ofertę nie trzeba się o nic martwić, wszystkim zajmiemy się od A do Z;
 • przejrzyste warunki współpracy prokliencka umowa i transparentna wycena;
 • możliwość płatności ratalnej oferujemy rozłożenie płatności nawet na 12 przystępnych rat;
 • zakres działań i koszt usługi dostosowane do potrzeb i możliwości klienta;
 • bezpośredni kontakt z ekspertem w elastycznych godzinach;
 • szczegółowe informacje o podejmowanych działaniach na każdym etapie współpracy.
 
 
 

Ile kosztuje usługa pomocy prawnej przy zawieraniu ugody z bankiem?

Szczegółową wycenę usługi przygotujemy po dokładnej analizie danej sprawy. Znajdzie się w niej zestawienie wszystkich spodziewanych kosztów: zarówno wynagrodzenie dla eksperta, jak i opłaty zewnętrzne. Od samego początku wiadomo, jakich wydatków można się spodziewać.

Dzięki temu nic Cię nie zaskoczy na żadnym etapie współpracy i będziesz mógł szczegółowo zaplanować swój budżet. Skontaktuj się z nami, aby zawrzeć korzystną ugodę z bankiem.

Oferujemy również wiele innych usług dla firm. Między innymi doradztwo restrukturyzacyjne.

 
 
 

Mojego zadowolenia z obsługi ze strony pracowników firmy Confiance trudno wyrazić słowami. Doskonały stały kontakt i mega ogromne zaangażowanie. Pan Donald dzwonił wielokrotnie w mojej własnej sprawie.telefonu. Jeśli z jakiegoś powodu sam nie mógł odebrać połączenia - natychmiast oddzwaniał. Ogromny wysiłek włożony w pomoc klientowi.

Monika K Lekarz

Jestem zadowolona ze współpracy z ta firmą, a w szczególności z pomocy i opieki jaka otrzymałam od "mojego" doradcy finansowego-pana Jakuba. Profesjonalnie i skutecznie. Pan Jakub jest zawsze o jeden krok do przodu, bierze pod uwagę wszystkie możliwości i szybko działa. Jest uczciwy i dotrzymuje danego słowa. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam serdecznie!

Elwira S Księgowa

Współpracę z firmą Confiance sp z o.o. sp. k. rozpocząłem na początku roku 2020. Moim "opiekunem" został Pan Donald Kukfisz. Super człowiek, profesjonalista pod każdym względem. Specjalista od spraw beznadziejnych ;). Mogę z czystym sumieniem polecić tego Pana jak i całą firmę Confiance sp z o.o. sp. k.. Ocena 11/10

Przemysław D Firma Budownana

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z firmą Confiance, która pomogła mi uzyskać korzystniejszy dla mnie kredyt. Szczególne uznanie i podziękowanie dla Pani Magdaleny, która wykazała się wysokim profesjonalizmem i cierpliwością dla takiego niezdecydowanego klienta, jakim byłem. Pani Magdalena wsłuchuję się w oczekiwania klienta

Michał K Mecenas

Obsługa na najwyższym poziomie. Doskonały kontakt, zaangażowanie, wzajemne zaufanie kolejny raz zaowocowały szybkim i bardzo korzystnym rozwiązaniem finansowym. Profesjonalizm i czysto ludzkie podejście. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam Pana Michała i Pana Donalda.

Magdalena M Doradca Prawny