Kontrola kosztów

Opracowanie i wdrożenie systemu kontroli kosztów to jedna z lepszych decyzji biznesowych, jaką można podjąć, mając na uwadze poprawę sytuacji finansowej firmy. Nie trzeba zatrudniać dodatkowego menedżera operacyjnego. Zamiast tego warto zlecić controlling kosztów specjaliście Confiance, który przeprowadzi rzetelną analizę oraz kontrolę wszystkich wydatków, a następnie przekaże szczegółowy raport. 

Na czym polega kontrola kosztów w firmie?

Szczegółowa analiza wydatków i kontrola finansów firmy to elementy istotne dla każdej firmy, niezależnie od branży, w jakiej ona działa. Umożliwia rozwój przedsiębiorstwa i podejmowanie trafniejszych decyzji finansowych. Jest to proces składający się z wielu elementów.

Po pierwsze, należy zidentyfikować wszystkie firmowe koszty. Po drugie, trzeba ocenić, które z nich faktycznie są niezbędne. Pytanie co do zasadności konkretnych wydatków jest kluczowe pozwala ustalić, z których kosztów można zrezygnować.

W tym miejscu pojawia się trzeci element związany z optymalizacją budżetu firmy, a mianowicie – redukcja kwot związanych z prowadzeniem działalności. Budżetowanie, kontrola kosztów oraz analiza odchyleń i wdrażanie optymalnych rozwiązań pozwolą ustabilizować finanse firmy. To skuteczny sposób na uniknięcie decyzji skutkujących utratą płynności finansowej.

Kontrola kosztów i optymalizacja wydatków firmy z ekspertem Confiance

W Confiance gwarantujemy, że osiągniemy zakładany efekt. Jest to ujęte w umowie, która zabezpiecza interesy naszych klientów. Przed podjęciem współpracy szczegółowo analizujemy każdą sprawę, rozpoznajemy potencjalne zagrożenia i podejmujemy ostateczne zobowiązanie dotyczące realizacji konkretnych celów. Jeżeli okaże się, że z uwagi na obiektywne przyczyny nie jesteśmy w stanie zagwarantować sukcesu, nie naliczymy żadnych kosztów.

Stawiamy na wysoki poziom komunikacji. Nasi klienci zawsze są doskonale zorientowani, na jakim etapie znajdują się prowadzone działania i jakie kolejne kroki zostaną podjęte w najbliższym czasie. Opracowujemy szczegółowy dokument PDF zawierający oś czasu i omawiający poszczególne etapy.

Już wkrótce udostępnimy aplikację mobilną umożliwiającą wygodną kontrolę nad przebiegiem bieżących spraw. Wyróżnia nas też dyspozycyjność kontakt z ekspertem prowadzącym sprawę jest możliwy nie tylko w godzinach pracy biura, lecz także popołudniami i w weekendy.

Zawsze wywiązujemy się z podjętych zobowiązań. Dzięki biznesowemu podejściu i ukierunkowaniu na efektywne działania przynoszące realne korzyści naszym klientom, w ubiegłym roku nie odnotowaliśmy żadnej reklamacji. W ramach wszystkich świadczonych usług obsłużyliśmy 8942 przedsiębiorców, którzy byli w pełni zadowoleni ze współpracy z ekspertami Confiance.

Jakie korzyści wynikają z optymalnej kontroli finansów firmy?

Bieżąca kontrola kosztów i optymalizacja wydatków firmowych przynosi realne korzyści. Pozwala m.in. na:

  • podejmowanie trafniejszych decyzji inwestycyjnych;
  • poprawę sytuacji finansowej firmy;
  • wyeliminowanie zbędnych kosztów stałych;
  • realną ocenę sytuacji finansowej przedsiębiorstwa;
  • wypracowanie strategii zmierzającej do zwiększenia dochodów.

 

Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa finansowego i zleć kontrolę kosztów Confiance. Zobacz, jak wiele zyskasz dzięki podjęciu jednej decyzji. Zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, lecz także czas konieczny do samodzielnego znalezienia optymalnych rozwiązań. Postaw na współpracę z ekspertami, która przyniesie wymierne korzyści Twojej firmie.

Mojego zadowolenia z obsługi ze strony pracowników firmy Confiance trudno wyrazić słowami. Doskonały stały kontakt i mega ogromne zaangażowanie. Pan Donald dzwonił wielokrotnie w mojej własnej sprawie.telefonu. Jeśli z jakiegoś powodu sam nie mógł odebrać połączenia - natychmiast oddzwaniał. Ogromny wysiłek włożony w pomoc klientowi.

Monika K Lekarz

Jestem zadowolona ze współpracy z ta firmą, a w szczególności z pomocy i opieki jaka otrzymałam od "mojego" doradcy finansowego-pana Jakuba. Profesjonalnie i skutecznie. Pan Jakub jest zawsze o jeden krok do przodu, bierze pod uwagę wszystkie możliwości i szybko działa. Jest uczciwy i dotrzymuje danego słowa. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam serdecznie!

Elwira S Księgowa

Współpracę z firmą Confiance sp z o.o. sp. k. rozpocząłem na początku roku 2020. Moim "opiekunem" został Pan Donald Kukfisz. Super człowiek, profesjonalista pod każdym względem. Specjalista od spraw beznadziejnych ;). Mogę z czystym sumieniem polecić tego Pana jak i całą firmę Confiance sp z o.o. sp. k.. Ocena 11/10

Przemysław D Firma Budownana

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z firmą Confiance, która pomogła mi uzyskać korzystniejszy dla mnie kredyt. Szczególne uznanie i podziękowanie dla Pani Magdaleny, która wykazała się wysokim profesjonalizmem i cierpliwością dla takiego niezdecydowanego klienta, jakim byłem. Pani Magdalena wsłuchuję się w oczekiwania klienta

Michał K Mecenas

Obsługa na najwyższym poziomie. Doskonały kontakt, zaangażowanie, wzajemne zaufanie kolejny raz zaowocowały szybkim i bardzo korzystnym rozwiązaniem finansowym. Profesjonalizm i czysto ludzkie podejście. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam Pana Michała i Pana Donalda.

Magdalena M Doradca Prawny