Kredyt obrotowy dla firm

Oferujemy kompleksowe rozwiązania kredytu obrotowego dla firm. Wsparcie specjalistów Confiance to oszczędność czasu – niezbędną pomoc w wyborze optymalnego produktu dostosowanego do potrzeb i celów biznesowych firmy można uzyskać w jednym miejscu. Działamy na przejrzystych zasadach i stawiamy na biznesowe podejście do współpracy. Naszą usługę zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby przede wszystkim była opłacalna dla naszych klientów. Dajemy gwarancję, że zrealizujemy cel. W przeciwnym razie zwracamy wpłacone pieniądze. Usługa Confiance to wsparcie w uzyskaniu kredytu obrotowego  bez ryzyka ponoszenia niepotrzebnych kosztów.

Na co można przeznaczyć środki z kredytu obrotowego?

Wśród ofert banków znajdują się takie propozycje finansowania bieżącej działalności firmy jak kredyt w rachunku bieżącym, kredyt obrotowy w rachunku kredytowym czy kredyt obrotowy odnawialny. Uzyskane w ten sposób środki można wykorzystać na dowolny cel niekonsumpcyjny, obejmujący wydatki związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, m.in. na spłatę zobowiązań u kontrahentów, zakup towarów czy wypłatę wynagrodzeń pracownikom. 
 

Czy opłaca się wziąć kredyt obrotowy dla firm?

Kredyt obrotowy uzyskany przy współpracy z Confiance to korzystne rozwiązanie dla właścicieli firm, którzy pomimo napotykanych trudności starają się utrzymać płynność finansową. Dzięki niemu ich biznes pozostanie w dobrej kondycji i ograniczą ryzyko związane z zaległościami podatkowymi.

 • Kwota kredytu: od 10 000 do 600 000 zł.
 • Okres kredytowania: od 6 do 120 miesięcy.

Jak sprawdzić, czy firma otrzyma kredyt obrotowy? Doradztwo Confiance

Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji dotyczących wyboru optymalnego instrumentu finansowego na wsparcie bieżącej działalności firmy. Poprzez dostęp do strategicznych osób odpowiadających za algorytmy bankowe szybko zweryfikujemy, w których bankach istnieje największa szansa na otrzymanie kredytu obrotowego na firmę. Dzięki fachowemu doradztwu nie trzeba tracić czasu na samodzielne przeglądanie i wybór dostępnych ofert.

 

Skompletowanie wymaganych dokumentów do uzyskania kredytu obrotowego na firmę z Confiance

Do uzyskania kredytu obrotowego są potrzebne następujące dokumenty:

 • wpis do ewidencji działalności gospodarczej;
 • dokument potwierdzający nadanie NIP oraz REGON;
 • dokumenty pozwalające zweryfikować sytuację finansową firmy, m.in. deklaracje podatkowe, wykaz z księgi przychodów i rozchodów, deklaracja VAT;
 • w przypadku spółek: wypis z KRS oraz umowa lub statut spółki.

Sporządzimy kompletną listę niezbędnej dokumentacji, a także pomożemy w wypełnieniu wszystkich formalności. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy poradą o każdej porze – również poza godzinami pracy biura oraz w weekendy.

 

Wsparcie specjalistów Confiance w uzyskaniu kredytu na cele związane z bieżącą działalnością firmy

Współpracujące z nami firmy cenią u nas:

 • gwarancję satysfakcji są tylko dwie możliwości: albo zrealizujemy założony cel, albo zwrócimy wpłacone pieniądze;
 • 100-procentową skuteczność brak jakichkolwiek reklamacji ze strony dotychczasowych klientów;
 • kompleksową ofertę zajmujemy się całym procesem przy minimalnym zaangażowaniu klienta;
 • przejrzyste warunki współpracy prokliencka umowa i transparentna wycena;
 • zakres działań i koszt usługi dostosowane do realnych potrzeb oraz możliwości finansowych klienta;
 • bieżącą kontrolę nad przebiegiem sprawy – udostępniamy szczegółowe informacje o podejmowanych działaniach na każdym etapie współpracy.

Ile kosztuje kredyt obrotowy?

Całkowity koszt kredytu obrotowego na firmę będzie różny w zależności od oferty danego banku. Ustalana się go indywidualnie w odniesieniu do waluty kredytu, jego wysokości, okresu kredytowania, a także wysokości prowizji banku i odsetek.

Nasz doradca pokaże wszystkie możliwości kredytowania oraz objaśni zasady przyznawania firmom takich środków. Po dokładnym zapoznaniu się z sytuacją finansową firmy przeprowadzi rzetelną analizę realnej potrzeby kredytowej. Pomoże również rozwiązać konkretne problemy blokujące wniosek kredytowy.

Przygotujemy transparentną wycenę uwzględniającą całościowy koszt, w tym koszty bankowe, opłaty dodatkowe oraz wynagrodzenie doradcy. Indywidualny opiekun będzie realnym wsparciem na każdym etapie – przeprowadzi przedsiębiorcę przez procedurę składania wniosku o kredyt, podpisywanie umowy, a także inne zawiłości w czasie trwania umowy kredytowej.

Szukasz najlepszych produktów finansowych dla Twojej firmy? Skontaktuj się z nami już dziś – porozmawiajmy o tym, jaka będzie optymalna forma finansowania przedsiębiorstwa.

 

Mojego zadowolenia z obsługi ze strony pracowników firmy Confiance trudno wyrazić słowami. Doskonały stały kontakt i mega ogromne zaangażowanie. Pan Donald dzwonił wielokrotnie w mojej własnej sprawie.telefonu. Jeśli z jakiegoś powodu sam nie mógł odebrać połączenia - natychmiast oddzwaniał. Ogromny wysiłek włożony w pomoc klientowi.

Monika K Lekarz

Jestem zadowolona ze współpracy z ta firmą, a w szczególności z pomocy i opieki jaka otrzymałam od "mojego" doradcy finansowego-pana Jakuba. Profesjonalnie i skutecznie. Pan Jakub jest zawsze o jeden krok do przodu, bierze pod uwagę wszystkie możliwości i szybko działa. Jest uczciwy i dotrzymuje danego słowa. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam serdecznie!

Elwira S Księgowa

Współpracę z firmą Confiance sp z o.o. sp. k. rozpocząłem na początku roku 2020. Moim "opiekunem" został Pan Donald Kukfisz. Super człowiek, profesjonalista pod każdym względem. Specjalista od spraw beznadziejnych ;). Mogę z czystym sumieniem polecić tego Pana jak i całą firmę Confiance sp z o.o. sp. k.. Ocena 11/10

Przemysław D Firma Budownana

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z firmą Confiance, która pomogła mi uzyskać korzystniejszy dla mnie kredyt. Szczególne uznanie i podziękowanie dla Pani Magdaleny, która wykazała się wysokim profesjonalizmem i cierpliwością dla takiego niezdecydowanego klienta, jakim byłem. Pani Magdalena wsłuchuję się w oczekiwania klienta

Michał K Mecenas

Obsługa na najwyższym poziomie. Doskonały kontakt, zaangażowanie, wzajemne zaufanie kolejny raz zaowocowały szybkim i bardzo korzystnym rozwiązaniem finansowym. Profesjonalizm i czysto ludzkie podejście. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam Pana Michała i Pana Donalda.

Magdalena M Doradca Prawny