fbpx

Kredyt Obrotowy

To prawda, Twoja Płynność finansowa jest istotna.

Zapewnienie bezpieczeństwa Twojej firmie - to dla Confiance priorytet!

Kredyt Obrotowy

Co to jest kredyt obrotowy?

Kredyt obrotowy to rodzaj kredytu udzielanego podmiotom gospodarczym na finansowanie bieżących wydatków przedsiębiorstwa, m.in. wynagrodzeń pracowniczych, rachunków za media czy faktur wystawionych przez dostawców produktów i usług. Kredyt obrotowy dla firm przyrównywany jest całkiem słusznie do pożyczki czy kredytu gotówkowego, głównie z uwagi na fakt, że środki pieniężne pochodzące z takiego zobowiązania firma może przeznaczyć na cele dowolne, ale związane z jej bieżącą działalnością gospodarczą.

Dla kogo?

Jest to kredyt firmowy dla osób prowadzących działalność gospodarczą niezależnie od formy prawnej działalności i rozliczenia z urzędem skarbowym.

Zalety

  • Utrzymanie dobrej kondycji biznesu – Finansuje on potrzeby podmiotów z branż, których cechą szczególną jest sezonowość w zakresie produkcji bądź sprzedaży (przetwórstwo, sektor rolno-spożywczy itp.), która ma wpływ na zwiększone zapotrzebowanie w danym czasie na środki pieniężne.
  • Elastyczność – klient może wybrać, jak trafiają do niego pieniądze – jednorazowo czy w ratach.
  • Wygoda – To przedsiębiorca podejmuje decyzję, w którym momencie sięgnie po środki. Może więc nimi rozporządzać autonomicznie według potrzeb. Brak okresowego i sztywnego harmonogramu spłat to również korzyść dla przedsiębiorcy.
  • Cena – jest to na daną chwilę najtańszy sposób pozyskania finansowania na nieruchomość. Koszt kredytów hipotecznych jest niższy niż kredytów konsumenckich.
Co zyskuje?

Obrotowy kredyt dla firm może w niektórych przypadkach uratować firmę przed nadmiernym zadłużeniem się, co wpłynęłoby na nią, naturalnie, bardzo negatywnie i mogłoby doprowadzić do konieczności zakończenia prowadzenia działalności gospodarczej. Jest to produkt, który wspiera przedsiębiorstwa borykające się z problemami z płynnością finansową lub wychodzeniem z długów. Ta forma kredytu pozwoliła na efektywne wsparcie kapitału obrotowego przedsiębiorstwa.

Kredyty na inny cel

W naszej ofercie znajduję się każdy rodzaj kredytu, pytanie który będzie najbardziej odpowiedni? Po darmowej konsultacji dobieramy odpowiednie finansowanie.

kredyt hipoteczny

Kredyt Hipoteczny to Twój wymarzony dom lub mieszkanie. 

kredyt konsolidacyjny

kredyt celowy przeznaczony na spłatę dotychczasowych zobowiązań w celu obniżenia comiesięcznych wydatków.

kredyt firmowy

Kredyt dla firm jest niczym innym niż zobowiązaniem zaciągniętym przez przedsiębiorcę na rzecz prowadzonej przezeń działalności gospodarczej.

kredyt inwestycyjny

kredyt bankowy, którego przeznaczeniem jest umożliwienie prowadzenia działalności rozwojowej przedsiębiorstwa poprzez sfinansowanie różnego rodzaju przedsięwzięć inwestycyjnych

0 lat

Lat doświadczenia

0

Klientów w obsłudze

0 szt.

Rozpatrzonych wniosków

0

Wolumenu transakcji