Kredyt inwestycyjny

Najtańszy i najlepiej dopasowany kredyt firmowy, którym sfinansujesz swoje inwestycje nie ryzykując własnego kapitału. Przeprowadzimy Twoją firmę przez cały proces pozyskania kredytu inwestycyjnego.

Jak znaleźć najtańszy kredyt inwestycyjny?

Doradztwo polega na zaangażowaniu konsultanta-eksperta z zewnątrz, który pomoże klientowi w poprawieniu działań firmy, bez konieczności zatrudniania ekspertów do wewnątrz organizacji. Konsultant dzięki doświadczeniom wyniesionym z podobnych firm, pomaga zaplanować działania sprzedażowe oraz zamienić je w rzetelny plan działań. Następnie razem z zespołem po stronie klienta, regularnie wprowadza zmiany i realizuje założoną strategię – tak, aby sprzedaż była jeszcze bardziej efektywna i skuteczna.

Kredyt inwestycyjny - czy się opłaca?

Każda firma, z którą współpracujemy pozyskuje klientów w inny sposób. Pomagając na rynku B2B nauczyliśmy się, że najskuteczniejsze metody, to te, które pasują zarówno do modelu biznesowego klienta, jak i segmentu klientów, wartości, koniunktury na rynku oraz szeregu innych zmiennych. To sprawia, że „uszycie na miarę” strategii pozyskiwania klientów dla konkretnej firmy, jest jednym z najlepszych rozwiązań, które długoterminowo przynosi korzyści.

Z tego powodu współpracę przy rozwoju marketingu rozpoczynamy od warsztatu zerowego. Pozwala on jasno określić cele klienta oraz sprawdzić punkty opisane powyżej. Rezultatem warsztatu jest plan na doprowadzenie sytuacji klienta do pożądanego kształtu. Plan jest omówiony i ustalony z klientem w czasie trwania warsztatu, tak aby uniknąć nieporozumień.

Warsztat zerowy dodatkowo daje możliwość zweryfikowania kompetencji konsultanta na bardzo wczesnym etapie współpracy i uniknąć popełnienia ewentualnego błędu.

Jak sprawdzić - czy możesz dostać kredyt inwestycyjny?

Metod pozyskiwania klientów jest bardzo wiele. Jednak wśród wszystkich, które dostępne są na rynku można wydzielić te, które stosujemy najczęściej.

Najczęstsze metody, z których korzystamy obejmują:

 • Cold Calling – zimne telefony do klientów.
 • Cold Mailing – sekwencje zimnych maili wysyłane do grupy docelowej.
 • Cold Visiting – zimne wizyty realizowane przez handlowców w terenie.
 • Social Selling + Zimne wiadomości na LinkedIn – Korzystanie z social mediów, aby doprowadzać do rozmów z potencjalnymi klientami.
 • Content Marketing – pozyskiwanie klientów poprzez budowanie eksperckich treści.
 • Pozycjonowanie – pozycjonowanie w Google przygotowanych przez firmę treści.
 • Płatna reklama – użycie płatnej reklamy np. w Google czy Facebooku.
 • Landing Pages – tworzenie stron lądowania dla konkretnych produktów czy usług.
 • Wydarzenia – webinary lub wydarzenia na żywo nastawione na pozyskiwanie klientów.
 • Targi – obecność na targach, nastawiona na generowanie potencjalnych klientów.
 • Kampanie Lead nurturing – marketingowe „podgrzewanie” leadów, które nie są jeszcze gotowe na kontakt.
 •  Account Based Marketing – bardzo wąskie pozyskiwanie klientów, poprzez marketing (np. kiedy na rynku jest niewiele podmiotów).

Kredyt inwestycyjny - wymagane dokumenty

 • Niesiemy ze sobą doświadczenie i studium przypadków kilkudziesięciu przedsiębiorstw w Polsce. Możemy dzięki temu wdrażać u klientów najnowsze i najbardziej skuteczne rozwiązania.
 • Zazwyczaj koszty konsultacji są wielokrotnie niższe od potencjalnie popełnianych błędów.
 • Posiadamy sieć konsultantów, która pozwala nam rozwiązać większość problemów w marketingu, sprzedaży i zarządzaniu.
 • Zaangażowanie profesjonalnego konsultanta w swoją firmę, pozwala uzyskać cenne spojrzenie eksperta z zewnątrz.
 • Zaangażowanie profesjonalnej firmy doradczej pozwala uniknąć różnych pomysłów na firmę w jej działach. Firma doradcza buduje z zespołem spójną strategię, którą później realizuje cała firma.

Ile kosztuje kredyt inwestycyjny?

Koszty naszego doradztwa są skalkulowane tak, aby były rentowne nawet dla małych i średnich przedsiębiorstw. Wśród naszych klientów znajdują się nawet kilkuosobowe firmy, które dzięki tej usłudze, już na wczesnym etapie rozwoju firmy, w sposób świadomy budują jej przewagę konkurencyjną. Jeżeli chcesz poznać koszty doradztwa dla swojej firmy, zamów poniżej darmową konsultację i opowiedz nam o sytuacji, którą próbujesz rozwiązać.

Mojego zadowolenia z obsługi ze strony pracowników firmy Confiance trudno wyrazić słowami. Doskonały stały kontakt i mega ogromne zaangażowanie. Pan Donald dzwonił wielokrotnie w mojej własnej sprawie.telefonu. Jeśli z jakiegoś powodu sam nie mógł odebrać połączenia - natychmiast oddzwaniał. Ogromny wysiłek włożony w pomoc klientowi.

Monika K Lekarz

Jestem zadowolona ze współpracy z ta firmą, a w szczególności z pomocy i opieki jaka otrzymałam od "mojego" doradcy finansowego-pana Jakuba. Profesjonalnie i skutecznie. Pan Jakub jest zawsze o jeden krok do przodu, bierze pod uwagę wszystkie możliwości i szybko działa. Jest uczciwy i dotrzymuje danego słowa. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam serdecznie!

Elwira S Księgowa

Współpracę z firmą Confiance sp z o.o. sp. k. rozpocząłem na początku roku 2020. Moim "opiekunem" został Pan Donald Kukfisz. Super człowiek, profesjonalista pod każdym względem. Specjalista od spraw beznadziejnych ;). Mogę z czystym sumieniem polecić tego Pana jak i całą firmę Confiance sp z o.o. sp. k.. Ocena 11/10

Przemysław D Firma Budownana

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z firmą Confiance, która pomogła mi uzyskać korzystniejszy dla mnie kredyt. Szczególne uznanie i podziękowanie dla Pani Magdaleny, która wykazała się wysokim profesjonalizmem i cierpliwością dla takiego niezdecydowanego klienta, jakim byłem. Pani Magdalena wsłuchuję się w oczekiwania klienta

Michał K Mecenas

Obsługa na najwyższym poziomie. Doskonały kontakt, zaangażowanie, wzajemne zaufanie kolejny raz zaowocowały szybkim i bardzo korzystnym rozwiązaniem finansowym. Profesjonalizm i czysto ludzkie podejście. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam Pana Michała i Pana Donalda.

Magdalena M Doradca Prawny