Analizy biznesowe dla firmy

Analiza biznesowa to narzędzie wspierające dynamiczny rozwój firmy. Umożliwia wgląd w aktualną sytuację przedsiębiorstwa i pozwala zidentyfikować te obszary w organizacji, które wymagają wdrożenia natychmiastowych rozwiązań. Dostarcza także konkretną wiedzę ułatwiającą podejmowanie trafnych decyzji biznesowych.

Czym jest analiza biznesowa?

Kompleksowa analiza biznesowa to proces składający się z kilku kroków: zebrania i analizy danych, ich wizualizacji oraz wyciągnięcia konkretnych wniosków służących do przygotowania raportu. Wykorzystywane są w tym celu specjalistyczne narzędzia do analizy biznesowej, umożliwiające przetwarzanie dużej ilości danych, przygotowanie przejrzystych wykresów i tworzenie raportów.


Przed rozpoczęciem pracy analityk biznesowy będzie potrzebował szczegółowych informacji na temat obsługiwanej firmy. Pozwoli mu to przeprowadzić szczegółową analizę każdego obszaru działalności. Celem analityka biznesowego jest identyfikacja potrzeb biznesowych przedsiębiorstwa i znalezienie skutecznych sposobów na rozwiązanie aktualnych problemów.

Jakie korzyści wynikają z przeprowadzenia analizy danych z Confiance?

Dzięki analizom biznesowym podejmowanie strategicznych decyzji staje się łatwiejsze. Jednak nie jest to jedyna korzyść. Gromadzenie i wizualizacja danych oraz tworzenie na ich podstawie raportów umożliwia szybkie reagowanie w sytuacjach kryzysowych. Zyskuje się także odpowiedzi na pytania o aktualną kondycję przedsiębiorstwa. Do innych korzyści wynikających z przeprowadzenia analizy biznesowej z Confiance zalicza się:

 • optymalizację procesów w firmie;
 • klarowne określenie celów biznesowych projektu – zarówno krótko-, jak i i długoterminowych;
 • minimalizację ryzyka biznesowego;
 • efektywniejsze planowanie budżetu;
 • większą wydajność w działaniu i szybszy rozwój biznesu;
 • obniżenie kosztów;
 • zwiększenie sprzedaży.

Rola analityka biznesowego Confiance jest ukierunkowana na zdefiniowanie potrzeb firmy i osiągnięcie w maksymalnym stopniu wyznaczonych celów biznesowych.

Na co może liczyć firma, podejmując współpracę z analitykami biznesowymi Confiance?

Współpracujące z Confiance firmy zyskują:

 • Wsparcie interdyscyplinarnego zespołu ekspertów – zatrudniamy specjalistów z różnych dziedzin, m.in. prawa, podatków, zarządzania, energii, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu gwarantują przeprowadzenie procesu analitycznego na najwyższym poziomie.
 • Systematyczne raporty obejmujące bieżące działania analityka biznesowego w projekcie dbamy o to, aby nasi klienci zawsze wiedzieli, na jakim etapie są podejmowane określone działania i jakie będą kolejne kroki. Już wkrótce udostępnimy aplikację mobilną użytkownik po zalogowaniu się na platformę będzie miał pełną kontrolę nad przebiegiem jego sprawy.
 • Przejrzyste zasady współpracy i szczegółową wycenę dostosowaną do możliwości finansowych klienta.
 • Gwarancję satysfakcji w ubiegłym roku obsłużyliśmy 8942 klientów, którzy byli zadowoleni ze współpracy nie wpłynęła do nas żadna reklamacja.
 • Możliwość kontaktu z ekspertami popołudniami i w weekendy.

Proces analityczny, który przyniesie firmie wymierne zyski

Naszą usługę zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby była opłacalna przede wszystkim dla klienta. Przed rozpoczęciem obsługi przeprowadzamy szczegółową analizę sprawy, aby dowiedzieć się, jakie są potencjalne zagrożenia, które mogłyby uniemożliwić realizację wyznaczonych celów. Chcemy mieć pewność, że nic nas nie zaskoczy i że osiągniemy planowany efekt. Stawiamy na biznesowe podejście – współpraca z nami to nie kolejny koszt ponoszony przez firmę, lecz inwestycja w rozwój przedsiębiorstwa.

Wiedza płynąca z twardych danych historycznych i bieżących pozwala zaimplementować realne usprawnienia w organizacji. Zdecyduj się na analizę biznesową z Confiance, aby zyskać szansę na dynamiczny rozwój swojej firmy. Gwarantujemy, że osiągniemy konkretny efekt – w przeciwnym razie zwrócimy Ci wpłacone pieniądze.

Mojego zadowolenia z obsługi ze strony pracowników firmy Confiance trudno wyrazić słowami. Doskonały stały kontakt i mega ogromne zaangażowanie. Pan Donald dzwonił wielokrotnie w mojej własnej sprawie.telefonu. Jeśli z jakiegoś powodu sam nie mógł odebrać połączenia - natychmiast oddzwaniał. Ogromny wysiłek włożony w pomoc klientowi.

Monika K Lekarz

Jestem zadowolona ze współpracy z ta firmą, a w szczególności z pomocy i opieki jaka otrzymałam od "mojego" doradcy finansowego-pana Jakuba. Profesjonalnie i skutecznie. Pan Jakub jest zawsze o jeden krok do przodu, bierze pod uwagę wszystkie możliwości i szybko działa. Jest uczciwy i dotrzymuje danego słowa. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam serdecznie!

Elwira S Księgowa

Współpracę z firmą Confiance sp z o.o. sp. k. rozpocząłem na początku roku 2020. Moim "opiekunem" został Pan Donald Kukfisz. Super człowiek, profesjonalista pod każdym względem. Specjalista od spraw beznadziejnych ;). Mogę z czystym sumieniem polecić tego Pana jak i całą firmę Confiance sp z o.o. sp. k.. Ocena 11/10

Przemysław D Firma Budownana

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z firmą Confiance, która pomogła mi uzyskać korzystniejszy dla mnie kredyt. Szczególne uznanie i podziękowanie dla Pani Magdaleny, która wykazała się wysokim profesjonalizmem i cierpliwością dla takiego niezdecydowanego klienta, jakim byłem. Pani Magdalena wsłuchuję się w oczekiwania klienta

Michał K Mecenas

Obsługa na najwyższym poziomie. Doskonały kontakt, zaangażowanie, wzajemne zaufanie kolejny raz zaowocowały szybkim i bardzo korzystnym rozwiązaniem finansowym. Profesjonalizm i czysto ludzkie podejście. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam Pana Michała i Pana Donalda.

Magdalena M Doradca Prawny