Księgowość dla przedsiębiorstw

W naszej ofercie jest dostępny pełny zakres usług księgowych. Oferujemy wsparcie w rachunkowości dla firm z różnych gałęzi działalności gospodarczych. To propozycja skierowana firm, którym zależy na profesjonalnej obsłudze i najwyższym standardzie świadczonych usług. Jeszcze przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań podpisujemy transparentną umowę zabezpieczającą interesy klienta. Jest w niej wyszczególniony zakres obowiązków, jakie na siebie przyjmujemy.

Kompleksowa obsługa księgowa dla firm z różnych branż

Oferujemy następujące usługi z zakresu księgowości dla firm:

  • księgowość uproszczona całościowe prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, a także rozliczanie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. 
  • księgi handlowe prowadzenie pełnej księgowości dla spółek.
  • rozliczenia VAT prowadzenie ewidencji podatku od towarów i usług.
  • obsługa kadrowo-płacowa m.in. naliczanie wynagrodzeń osób zatrudnionych, ewidencja umów (np. umów o pracę), informacje o zaliczkach na podatek dochodowy (PIT), rejestrowanie pracowników w ZUS.
  • prowadzenie wszelkich ewidencji (np. środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych) oraz rejestrów zakupu i sprzedaży.
  • sporządzanie oraz dostarczanie do właściwych organów okresowych i rocznych deklaracji podatkowych, m.in. VAT, PIT czy CIT.
  • przygotowywanie sprawozdań rachunkowo-finansowych.

Dlaczego outsourcing usług księgowych z Confiance to dobre rozwiązanie?

Outsourcing obsługi księgowej prowadzonej działalności gospodarczej to sposób zarówno na zmniejszenie ryzyka operacyjnego, jak i na obniżenie kosztów związanych z zatrudnianiem etatowego pracownika. Eksperci Confiance dzięki wiedzy z różnych obszarów i doświadczeniu zawodowemu zapewniają kompleksowe prowadzenie księgowości zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa. Przedsiębiorca nie musi śledzić zmian w prawodawstwie – cały proces obsługi księgowej leży po naszej stronie.

Stawiamy na rozwiązania wygodne dla klienta. Ma on pełną kontrolę nad podejmowanymi przez nas działaniami. Nasi specjaliści są dyspozycyjni nie tylko w godzinach pracy biura. Kontakt z nimi jest możliwy także popołudniami oraz w weekendy – dzięki temu sprawnie można uzyskać odpowiedź na każde pytanie.

Wkrótce jeszcze bardziej usprawnimy komunikację poprzez nowoczesną aplikację mobilną. Do każdej sprawy przypisujemy indywidualnego opiekuna–eksperta, który zajmuje się obsługą klienta na każdym etapie współpracy.

Ile kosztuje obsługa księgowa firmy?

Wysokość opłat pobieranych przez biuro rachunkowe jest uzależniona od zakresu świadczonych usług. Po przeanalizowaniu zapytania ofertowego przygotowujemy szczegółową wycenę uwzględniającą potrzeby i realne możliwości finansowe firmy. Zależy nam na transparentności oferty oraz na tym, aby klient poznał wszelkie koszty na samym wstępie. Wiemy, jak istotne jest to dla optymalnego zaplanowania budżetu firmy.

Wszystkie świadczone przez nas usługi są objęte gwarancją satysfakcji – albo osiągniemy zakładany efekt, albo zwracamy pieniądze. Zwiększ efektywność prowadzonych działań i zminimalizuj ryzyko operacyjne – zleć pełną obsługę księgową specjalistom z Confiance.

Nasza oferta obejmuje również wiele innych usług, między innymi doradztwo restrukturyzacyjne, czy tworzenie biznesplanu.

Mojego zadowolenia z obsługi ze strony pracowników firmy Confiance trudno wyrazić słowami. Doskonały stały kontakt i mega ogromne zaangażowanie. Pan Donald dzwonił wielokrotnie w mojej własnej sprawie.telefonu. Jeśli z jakiegoś powodu sam nie mógł odebrać połączenia - natychmiast oddzwaniał. Ogromny wysiłek włożony w pomoc klientowi.

Monika K Lekarz

Jestem zadowolona ze współpracy z ta firmą, a w szczególności z pomocy i opieki jaka otrzymałam od "mojego" doradcy finansowego-pana Jakuba. Profesjonalnie i skutecznie. Pan Jakub jest zawsze o jeden krok do przodu, bierze pod uwagę wszystkie możliwości i szybko działa. Jest uczciwy i dotrzymuje danego słowa. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam serdecznie!

Elwira S Księgowa

Współpracę z firmą Confiance sp z o.o. sp. k. rozpocząłem na początku roku 2020. Moim "opiekunem" został Pan Donald Kukfisz. Super człowiek, profesjonalista pod każdym względem. Specjalista od spraw beznadziejnych ;). Mogę z czystym sumieniem polecić tego Pana jak i całą firmę Confiance sp z o.o. sp. k.. Ocena 11/10

Przemysław D Firma Budownana

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z firmą Confiance, która pomogła mi uzyskać korzystniejszy dla mnie kredyt. Szczególne uznanie i podziękowanie dla Pani Magdaleny, która wykazała się wysokim profesjonalizmem i cierpliwością dla takiego niezdecydowanego klienta, jakim byłem. Pani Magdalena wsłuchuję się w oczekiwania klienta

Michał K Mecenas

Obsługa na najwyższym poziomie. Doskonały kontakt, zaangażowanie, wzajemne zaufanie kolejny raz zaowocowały szybkim i bardzo korzystnym rozwiązaniem finansowym. Profesjonalizm i czysto ludzkie podejście. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam Pana Michała i Pana Donalda.

Magdalena M Doradca Prawny