Czyszczenie BIK

Biuro Informacji Kredytowej gromadzi dane na temat historii kredytowych osób zaciągających zobowiązania finansowe zarówno w bankach, SKOK-ach, jak i firmach pożyczkowych. Znajdują się tam informacje o złożonych oraz zaakceptowanych wnioskach kredytowych, podpisanych umowach o sprzedaży ratalnej, a także o terminowych i nieterminowych spłatach. W Confiance kompleksowo zajmiemy się usunięciem negatywnych wpisów na temat firmy z bazy BIK.

 

Czyszczenie BIK – na czym polega?

W BIK znajdują się szczegółowe informacje na temat historii kredytowej klientów, którym banki i inne firmy udzieliły pożyczek lub kredytów zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Instytucje finansowe mają do nich dostęp nawet przez 5 lat po zakończeniu spłaty zobowiązania. Co to oznacza?

Banki, zanim wydadzą decyzję o przyznaniu kredytu, dokładnie weryfikują wiarygodność każdego potencjalnego kredytobiorcy. Wszelkie informacje o wcześniejszych opóźnieniach w spłacie przyczyniają się do negatywnej oceny zdolności kredytowej. W przypadku wystąpienia takich okoliczności istnieją małe szanse na to, aby pozytywnie rozpatrzono wniosek o kredyt, m.in. kredyt deweloperski oraz kredyt inwestycyjny.

Jako Confiance pomagamy naszym klientom w usunięciu negatywnych wpisów w BIK. Kontaktujemy się z bankami w celu odwołania zgody na przetwarzanie danych o spłaconym kredycie i składamy wnioski o wykreślenie z BIK informacji niezgodnych ze stanem faktycznym.

Usuwanie wpisów w BIK z Confiance

Nasze podstawowe działania obejmują:

 • dokładną analizę raportu BIK;
 • planowanie i omówienie szczegółowej strategii działania;
 • kontakt z bankami i złożenie wniosków o usunięcie danych z BIK.

Czyszczenie historii kredytowej – obszary specjalizacji

Oferujemy kompleksową usługę – nie tylko wykreślenie negatywnych danych w BIK, lecz także wyczyszczenie innych baz, takich jak:

 • ERIF;
 • BIG;
 • KRD;
 • MIG;
 • BR;
 • SBR.

Dlaczego warto współpracować z Confiance?

Współpracujące z nami firmy w ramach usługi czyszczenia BIK zyskują następujące korzyści:

 • budowanie historii kredytowej od nowa;
 • nowe możliwości uzyskania finansowania na realizację celów biznesowych;
 • wsparcie indywidualnego opiekuna w trakcie trwania całej umowy;
 • dostęp do intuicyjnej platformy zawierającej wszystkie informacje związane z usługą;
 • 100% skuteczności do tej pory nie mieliśmy żadnych reklamacji;
 • dokładną preselekcję zgłoszeń na samym wstępie oceniamy, które wpisy uda się usunąć;
 • gwarancję satysfakcji realizujemy założony cel albo zwracamy pieniądze.z

Ile kosztuje czyszczenie BIK?

Cena usługi jest ustalana indywidualnie na podstawie szacowanych kosztów związanych ze złożonością sprawy i wymaganymi działaniami, aby usunąć niekorzystne wpisy z Biura Informacji Kredytowej.

Po szczegółowym przeanalizowaniu sprawy przygotujemy konkretną, transparentną wycenę. Znajdzie się w niej zestawienie wszystkich kosztów, jakich można się spodziewać podczas całej współpracy. Oferujemy nie tylko czyszczenie BIK, lecz także obsługę w trakcie całego procesu kredytowego.

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o tym, jak możemy pomóc w wyczyszczeniu historii kredytowej Twojej firmy.

Mojego zadowolenia z obsługi ze strony pracowników firmy Confiance trudno wyrazić słowami. Doskonały stały kontakt i mega ogromne zaangażowanie. Pan Donald dzwonił wielokrotnie w mojej własnej sprawie.telefonu. Jeśli z jakiegoś powodu sam nie mógł odebrać połączenia - natychmiast oddzwaniał. Ogromny wysiłek włożony w pomoc klientowi.

Monika K Lekarz

Jestem zadowolona ze współpracy z ta firmą, a w szczególności z pomocy i opieki jaka otrzymałam od "mojego" doradcy finansowego-pana Jakuba. Profesjonalnie i skutecznie. Pan Jakub jest zawsze o jeden krok do przodu, bierze pod uwagę wszystkie możliwości i szybko działa. Jest uczciwy i dotrzymuje danego słowa. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam serdecznie!

Elwira S Księgowa

Współpracę z firmą Confiance sp z o.o. sp. k. rozpocząłem na początku roku 2020. Moim "opiekunem" został Pan Donald Kukfisz. Super człowiek, profesjonalista pod każdym względem. Specjalista od spraw beznadziejnych ;). Mogę z czystym sumieniem polecić tego Pana jak i całą firmę Confiance sp z o.o. sp. k.. Ocena 11/10

Przemysław D Firma Budownana

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z firmą Confiance, która pomogła mi uzyskać korzystniejszy dla mnie kredyt. Szczególne uznanie i podziękowanie dla Pani Magdaleny, która wykazała się wysokim profesjonalizmem i cierpliwością dla takiego niezdecydowanego klienta, jakim byłem. Pani Magdalena wsłuchuję się w oczekiwania klienta

Michał K Mecenas

Obsługa na najwyższym poziomie. Doskonały kontakt, zaangażowanie, wzajemne zaufanie kolejny raz zaowocowały szybkim i bardzo korzystnym rozwiązaniem finansowym. Profesjonalizm i czysto ludzkie podejście. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam Pana Michała i Pana Donalda.

Magdalena M Doradca Prawny