Dotacje i dofinansowania dla przedsiębiorstw

Oferujemy skuteczne pozyskiwanie funduszy unijnych. Eksperci Confiance przygotują plan pozyskania dotacji i wymaganą dokumentację aplikacyjną. Przeanalizują aktualnie prowadzone nabory wniosków oraz doradzą optymalne rozwiązanie, oceniając szanse na pozyskanie dotacji.

Dotacje i dofinansowania – szansa na rozwój firmy z Confiance

Nowa perspektywa finansowania na lata 2021–2027 obejmuje szereg różnorodnych programów, m.in. Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki, Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat i Środowisko czy dotacje unijne na rozwój firmy w ramach konkursów regionalnych.

Na bieżąco śledzimy aktualne nabory, dzięki temu jesteśmy w stanie doradzić klientom optymalne rozwiązania, tak aby mogli w pełni wykorzystać dostępne szanse, które przybliżą ich do realizacji projektów biznesowych.

Nasz interdyscyplinarny zespół ekspertów ma doświadczenie w pozyskiwaniu i rozliczaniu projektów dla przedsiębiorstw z różnych branż. Nad każdą sprawą pracują specjaliści m.in. z zakresu prawa, produktów finansowych i zasadności ich zastosowania w określonych sytuacjach czy zarządzania operacyjnego. W ubiegłym roku w ramach wszystkich usług obsłużyliśmy 8492 klientów – żaden z nich nie zgłosił reklamacji.

O uzyskanie bezzwrotnych dotacji mogą się starać zarówno przedsiębiorstwa produkcyjne, jak i firmy usługowe. Otrzymane środki można przeznaczyć m.in. na projekty badawczo-rozwojowe, wdrażanie innowacji, informatyzację, zakup sprzętu, nowych nieruchomości, maszyn, materiałów czy wykonanie prac budowlanych.

Co więcej, firma dzięki funduszom od unijnej instytucji zyskuje perspektywę nabycia patentów i licencji. Dofinansowanie może wynieść do 70% wartości projektu.

Zakres usługi Confiance

 • zapoznanie się z potrzebami i oczekiwaniami klienta;
 • przygotowanie planu pozyskania dotacji;
 • analizę aktualnie prowadzonych naborów wniosków o dotacje i dofinansowania;
 • wybór dotacji;
 • opracowanie szczegółowej koncepcji projektu zgłaszanego w ramach konkursu;
 • przygotowanie kompletnych formularzy w celu złożenia wniosku o dotację;
 • wsparcie eksperckie przy zawieraniu umowy o dofinansowanie.

Pozyskiwanie dotacji unijnych z ekspertami Confiance

Oferujemy kompleksowe wsparcie w pozyskiwaniu środków z UE na rozwój firmy. Szczegółowo analizujemy aktualną sytuację danego przedsiębiorstwa i tworzymy kompleksowy plan działania. Po podpisaniu umowy przeprowadzamy weryfikację sprawy, aby dokładnie sprawdzić wszelkie możliwości i zyskać pewność, że proponowane rozwiązania przyniosą spodziewany efekt.

Jeżeli z powodu niezależnych od nas czynników okaże się, że nie jesteśmy w stanie zapewnić realnych korzyści, informujemy o tym klienta i kończymy współpracę bez pobierania żadnych opłat.

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z Confiance?

Współpracujące z nami firmy w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych zyskują:

  • usługę ukierunkowaną na uzyskanie przez klienta maksymalnych korzyści finansowych wspierających rozwój firmy;
  • kompleksowe wsparcie w pozyskiwaniu unijnych instrumentów finansowych;
  • transparentną wycenę uwzględniającą wszystkie koszty potrzebne, aby realizować projekty;
  • umowę zabezpieczającą interesy przedsiębiorstwa;
  • kontakt z ekspertem w elastycznych godzinach, także popołudniami i w weekendy.

Ile kosztuje usługa pozyskiwania dotacji i dofinansowań dla przedsiębiorstwa?

Każda usługa w Confiance jest wyceniana indywidualnie. Przygotowujemy transparentną wycenę uwzględniającą wszystkie spodziewane koszty. Bierzemy pod uwagę zarówno możliwości finansowe firmy, jak i oczekiwania. Wszystkie nasze usługi są objęte gwarancją satysfakcji zapisaną w umowie.

Jeśli nie osiągniemy zamierzonego efektu – zwrócimy pieniądze. Skontaktuj się z nami, aby zrealizować wizję modernizacji swojego biznesu.

 

Mojego zadowolenia z obsługi ze strony pracowników firmy Confiance trudno wyrazić słowami. Doskonały stały kontakt i mega ogromne zaangażowanie. Pan Donald dzwonił wielokrotnie w mojej własnej sprawie.telefonu. Jeśli z jakiegoś powodu sam nie mógł odebrać połączenia - natychmiast oddzwaniał. Ogromny wysiłek włożony w pomoc klientowi.

Monika K Lekarz

Jestem zadowolona ze współpracy z ta firmą, a w szczególności z pomocy i opieki jaka otrzymałam od "mojego" doradcy finansowego-pana Jakuba. Profesjonalnie i skutecznie. Pan Jakub jest zawsze o jeden krok do przodu, bierze pod uwagę wszystkie możliwości i szybko działa. Jest uczciwy i dotrzymuje danego słowa. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam serdecznie!

Elwira S Księgowa

Współpracę z firmą Confiance sp z o.o. sp. k. rozpocząłem na początku roku 2020. Moim "opiekunem" został Pan Donald Kukfisz. Super człowiek, profesjonalista pod każdym względem. Specjalista od spraw beznadziejnych ;). Mogę z czystym sumieniem polecić tego Pana jak i całą firmę Confiance sp z o.o. sp. k.. Ocena 11/10

Przemysław D Firma Budownana

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z firmą Confiance, która pomogła mi uzyskać korzystniejszy dla mnie kredyt. Szczególne uznanie i podziękowanie dla Pani Magdaleny, która wykazała się wysokim profesjonalizmem i cierpliwością dla takiego niezdecydowanego klienta, jakim byłem. Pani Magdalena wsłuchuję się w oczekiwania klienta

Michał K Mecenas

Obsługa na najwyższym poziomie. Doskonały kontakt, zaangażowanie, wzajemne zaufanie kolejny raz zaowocowały szybkim i bardzo korzystnym rozwiązaniem finansowym. Profesjonalizm i czysto ludzkie podejście. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam Pana Michała i Pana Donalda.

Magdalena M Doradca Prawny