Poznaj nas i naszą misję

Wspomagamy podejmowanie opłacalnych decyzji. Optymalizujemy portfel finansowy. Zarządzamy finansami i kryzysami finansowymi. Rozwijamy i skalujemy firmy.

01.

Czym się zajmujemy?

Finansami. Kompleksowo od A do Z. Doradzamy w kwestii optymalnych rozwiązań w księgowości i optymalizujemy model podatkowy. Pozyskujemy opłacalne finansowanie dla firm – zarówno z unijnych programów wsparcia, banków komercyjnych oraz funduszy Venture Capital. Projektujemy procesy kontroli nad finansami, wprowadzamy nowoczesne narzędzia finansowe. Zarządzamy kryzysem finansowym, ratujemy firmy przed upadłością i zabezpieczamy majątki firm oraz ich właścicieli. 

02.

Kim jesteśmy?

Zespół Confiance budują specjaliści finansowi z wieloletnim doświadczeniem którzy na bieżąco zwiększają swoją wiedzę i umiejętności w ramach najlepszych dostępnych szkoleń z zakresu prawa podatkowego, rachunkowości, bankowości, marketingu, prawa karnego, zarządzania ryzykiem oraz edukacji i zwiększania skuteczności pracowników. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi biznesowych, jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami finansowymi takimi jak Rynki Kryptowalut, Tokenizacja, FinTech, zastosowanie AI w bankowości i finansach.

03.

Jak działamy?

Skutecznie, strategicznie, precyzyjnie. Dokonujemy kompletnej analizy wyzwania z jakim zmaga się klient, znajdujemy najlepsze rozwiązanie biorąc pod uwagę najbardziej istotne dla danej sprawy czynniki i wspólnie wprowadzamy je w życie. Jesteśmy nastawieni na cel, pracujemy w większości samodzielnie dzięki czemu nasi klienci mogą zająć się prowadzeniem biznesu. Nasi doradcy codziennie zarządzają  firmami – łączymy praktykę biznesową z wiedzą i umiejętnościami które nabyliśmy przez lata działania na rynku finansowym.

04.

Czy Klient ma wpływ na usługę?

Tak – znalezione rozwiązanie zawsze musi być opłacalne dla naszego klienta. Naszymi rozwiązaniami mamy na siebie zarobić. Z naszymi klientami tworzymy drużynę, konsultujemy wspólnie pomysły i koordynujemy działania dla najlepszego efektu!

Poznaj nasz zespół

gcgcgc

Konsultant, Ekspert Finansowy, właściciel Confiance

Magda

Wspólnik,
Ekspert Finansowy

Kuba

Wspólnik,
Ekspert Finansowy

9

Jakub Ciężkowski

Analityk Finansowy, Ekspert Rynków Zagranicznych

Justyna

Dyrektor Departamentu Obsługi Klienta

Michał

Ekspert Finanasowy

8

Jan Jankowiak

Analityk Finansowy,  Ekspert ds. Rachunkowości

Iwona

Ekspert Finansowy

Projekt bez tytułu 17

Jesteś ekspertem w dziedzinie finansów?

Dołącz do naszego zespołu!