fbpx

O nas

ZOBACZ, JAK MOŻEMY SIĘ WYKAZAĆ!

DOŚWIADCZENIE

Na nasz sukces pracujemy od kilkunastu lat. Zawsze staramy się pomóc, jesteśmy dostępni, komunikatywni i zaangażowani. Dzięki takiej postawie otrzymujemy bardzo wiele pozytywnych opinii, nasi klienci są bardzo zadowoleni i polecają nasze usługi swoim znajomym!

Godni zaufania dla małych firm!

Obsługa Klienta
0%
Znajomość aktualnych produktów finansowych
0%
Zadowolenie Klientów Confiance
0%
Wygranych Spraw
0%

Poznaj nasze realizacje

W jaki sposób pomogliśmy naszym Klientom!

Najważniejsze w prowadzeniu biznesu jest zaufanie! Wielu Klientów już wie, że nazwa naszej firmy nie jest przypadkowa! Confiance z j. francuskiego oznacza – ZAUFANIE

Ratunku Kontrola

Kontrola Urzędu Skarbowego, ZUS a może PIP…? Zawsze wiąże się z ogromnym stresem, czy powinno? 

Oszukał Mnie Bank

Możliwe, że banki nasz oszukują? Klienci bardzo często wychodzą z założenia, że nie mogą!  
Owszem mogą. I robią to bardzo często…

Kim jesteśmy?

Najlepszym doradcą, jakiego mogłeś w swoim życiu spotkać!

Jakość współpracy stawiamy na pierwszym miejscu. Jeśli masz dość pracy z osobami, które nie potrafią myśleć kreatywnie i odciążyć Cię z zadań, którymi nie powinieneś się zajmować, trafiłeś w dobre miejsce. Współpraca z nami da Tobie więcej czasu, którego potrzebujesz. Dzięki naszym rozwiązaniom zaoszczędzisz pieniądze – łączymy wiedzę prawną z umiejętnościami rachunkowymi. Inwestycje zrealizujesz szybko, nie angażując własnego kapitału. Doradzimy Tobie jaki produkt finansowy będzie optymalny dla realizacji Twojego pomysłu. A to wszystko w przystępnej cenie. Z najlepszymi pracuje się najlepiej!

0 lat

Lat doświadczenia

0

Klientów w obsłudze

0 szt.

Rozpatrzonych wniosków

0

Wolumenu transakcji

Poznaj opinie naszych Klientów w Prawie, Finansach i Rachunkowości 

OPINIE

Mojego zadowolenia z obsługi ze strony pracowników firmy Confiance trudno wyrazić słowami. Doskonały stały kontakt i mega ogromne zaangażowanie. Pan Donald dzwonił wielokrotnie w mojej własnej sprawie.telefonu. Jeśli z jakiegoś powodu sam nie mógł odebrać połączenia - natychmiast oddzwaniał. Ogromny wysiłek włożony w pomoc klientowi.

Monika K. Lekarz

Jestem zadowolona ze współpracy z ta firmą, a w szczególności z pomocy i opieki jaka otrzymałam od "mojego" doradcy finansowego-pana Jakuba. Profesjonalnie i skutecznie. Pan Jakub jest zawsze o jeden krok do przodu, bierze pod uwagę wszystkie możliwości i szybko działa. Jest uczciwy i dotrzymuje danego słowa. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam serdecznie!

Elwira S. Księgowa

Współpracę z firmą Confiance sp z o.o. sp. k. rozpocząłem na początku roku 2020. Moim "opiekunem" został Pan Donald Kukfisz. Super człowiek, profesjonalista pod każdym względem. Specjalista od spraw beznadziejnych ;). Mogę z czystym sumieniem polecić tego Pana jak i całą firmę Confiance sp z o.o. sp. k.. Ocena 11/10

Przemysław D. Firma Budownana

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z firmą Confiance, która pomogła mi uzyskać korzystniejszy dla mnie kredyt. Szczególne uznanie i podziękowanie dla Pani Magdaleny, która wykazała się wysokim profesjonalizmem i cierpliwością dla takiego niezdecydowanego klienta, jakim byłem. Pani Magdalena wsłuchuję się w oczekiwania klienta

Michał K. Mecenas

Obsługa na najwyższym poziomie. Doskonały kontakt, zaangażowanie, wzajemne zaufanie kolejny raz zaowocowały szybkim i bardzo korzystnym rozwiązaniem finansowym. Profesjonalizm i czysto ludzkie podejście. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam Pana Michała i Pana Donalda.

Magdalena M. Doradca Prawny