Doradztwo
kredytowe

Pomagamy przy uzyskaniu kredytu firmowego, kredytu konsolidacyjnego, kredytu obrotowego na najlepszych możliwych warunkach. Sprawdzamy najlepszą z 96 dostępnych ofert.

Zjedź na dół
i dowiedz się więcej

Na czym polega doradztwo kredytowe w Confiance?

Kiedy stajemy przed decyzją związaną z kredytem, nie zawsze jest to łatwe zadanie. Wpływa na to wiele czynników – od rodzaju kredytu po naszą zdolność kredytową. Dlatego też doradztwo kredytowe odgrywa kluczową rolę, pomagając nam podjąć trafne i dobrze przemyślane decyzje finansowe. W Confiance doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, wiemy, że dobrze dobrany produkt finansowy jest motorem napędowym dla przedsiębiorstwa.
Cały proces rozpoczynamy od dokładnej analizy sytuacji finansowej gdzie uwzględniamy dochody, wydatki, istniejące zobowiązania oraz zdolność kredytową. Na podstawie analizy zaproponujemy różne opcje kredytowe, które najlepiej pasują do sytuacji klienta. Wskażemy różnice między ofertami, kosztami związanymi z kredytem i innymi czynnikami. Następnie negocjujemy warunki z bankami, pomagamy w przygotowaniu wszystkich wymaganych dokumentów. Jesteśmy obecni na każdym etapie procesu aplikacji o kredyt, wspieramy w wypełnianiu formularzy i odpowiadamy na pytania by eliminować zbędny stres.
Doradztwo kredytowe to kluczowy element osiągania sukcesu finansowego. Dzięki wsparciu doświadczonych ekspertów Confiance, można uniknąć pułapek i podjąć najlepsze decyzje dla swoich finansów.

Doradztwo kredytowe – obszary specjalizacji

 • Kredyt inwestycyjny
 • Kredyt obrotowy
 • Kredyt deweloperski
 • Czyszczenie BIK
 • Ugody z bankami
 • Scoring
 • Wsparcie specjalistów Confiance w uzyskaniu kredytu – co nas wyróżnia?

  Współpracujące z nami firmy cenią u nas:

  • gwarancję satysfakcji  są tylko dwie możliwości: albo zrealizujemy założony cel, albo zwrócimy wpłacone pieniądze;
  • 100-procentową skuteczność  brak jakichkolwiek reklamacji ze strony dotychczasowych klientów;
  • kompleksową ofertę  zajmujemy się całym procesem przy minimalnym zaangażowaniu klienta;
  • przejrzyste warunki współpracy  prokliencka umowa i transparentna wycena;
  • zakres działań i koszt usługi dostosowane do realnych potrzeb oraz możliwości finansowych klienta;
  • bieżącą kontrolę nad przebiegiem sprawy – udostępniamy szczegółowe informacje o podejmowanych działaniach na każdym etapie współpracy.

  Dlaczego warto skorzystać z usług doradcy kredytowego?

  Kiedy stajemy przed decyzjami finansowymi, często odczuwamy presję, aby podjąć najlepszą możliwą opcję. Wszak to od naszych wyborów zależy zdolność naszej firmy do rozwoju, osiągnięcia zamierzonych celów czy uniknięcia kłopotów finansowych. W obliczu tego, warto zastanowić się nad profesjonalnym wsparciem, które oferują doradcy kredytowi i finansowi.

  – wszechstronna wiedza i doświadczenie – doradca kredytowy to ekspert w swojej dziedzinie. Posiada wszechstronną wiedzę o rynku finansowym, różnorodnych produktach kredytowych oraz strategiach zarządzania finansami. Dzięki temu może dostarczyć nam rzetelnych informacji i rekomendacji, dopasowanych do indywidualnych potrzeb i celów klienta,

  – oszczędność czasu – zbieranie informacji, analizowanie ofert i podejmowanie decyzji finansowych może być czasochłonne. Doradca kredytowy robi to na co dzień. Dlatego może zaoszczędzić mnóstwo czasu, prezentując  gotowe opcje, które najlepiej pasują do sytuacji klienta.

  – indywidualne podejście – każda firma ma swoje unikalne cele, sytuację finansową i potrzeby. Doradca kredytowy potrafi dostosować swoje doradztwo do specyficznej sytuacji firmy klienta. Dzięki temu otrzymamy spersonalizowane wsparcie, które uwzględnia nasze cele i ograniczenia.

  – pomoc w trudnych sytuacjach – czasami możemy znaleźć się w trudnych sytuacjach finansowych, takich jak zadłużenie czy problemy z płynnością. Doradca kredytowy ma doświadczenie w radzeniu sobie z tego typu problemami i może pomóc znaleźć wyjście z trudnej sytuacji.

  Umów się na darmową konsultację  określ swoje potrzeby i przekonaj się, jak usługi doradcze Confiance pomogą Ci wprowadzić korzystne zmiany w Twojej firmie. Wykorzystaj wiedzę i doświadczenie naszych pracowników, aby otrzymać idealnie dopasowany produkt finansowy do Twoich potrzeb.

  Mojego zadowolenia z obsługi ze strony pracowników firmy Confiance trudno wyrazić słowami. Doskonały stały kontakt i mega ogromne zaangażowanie. Pan Donald dzwonił wielokrotnie w mojej własnej sprawie.telefonu. Jeśli z jakiegoś powodu sam nie mógł odebrać połączenia - natychmiast oddzwaniał. Ogromny wysiłek włożony w pomoc klientowi.

  Monika K Lekarz

  Jestem zadowolona ze współpracy z ta firmą, a w szczególności z pomocy i opieki jaka otrzymałam od "mojego" doradcy finansowego-pana Jakuba. Profesjonalnie i skutecznie. Pan Jakub jest zawsze o jeden krok do przodu, bierze pod uwagę wszystkie możliwości i szybko działa. Jest uczciwy i dotrzymuje danego słowa. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam serdecznie!

  Elwira S Księgowa

  Współpracę z firmą Confiance sp z o.o. sp. k. rozpocząłem na początku roku 2020. Moim "opiekunem" został Pan Donald Kukfisz. Super człowiek, profesjonalista pod każdym względem. Specjalista od spraw beznadziejnych ;). Mogę z czystym sumieniem polecić tego Pana jak i całą firmę Confiance sp z o.o. sp. k.. Ocena 11/10

  Przemysław D Firma Budownana

  Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z firmą Confiance, która pomogła mi uzyskać korzystniejszy dla mnie kredyt. Szczególne uznanie i podziękowanie dla Pani Magdaleny, która wykazała się wysokim profesjonalizmem i cierpliwością dla takiego niezdecydowanego klienta, jakim byłem. Pani Magdalena wsłuchuję się w oczekiwania klienta

  Michał K Mecenas

  Obsługa na najwyższym poziomie. Doskonały kontakt, zaangażowanie, wzajemne zaufanie kolejny raz zaowocowały szybkim i bardzo korzystnym rozwiązaniem finansowym. Profesjonalizm i czysto ludzkie podejście. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam Pana Michała i Pana Donalda.

  Magdalena M Doradca Prawny