Restrukturyzacja

Restrukturyzacja biznesu to często jedyny sposób na uniknięcie ogłoszenia upadłości dłużnika. W Confiance mamy wiedzę oraz doświadczenie, które umożliwią zaproponowanie optymalnych rozwiązań – nad każdą sprawą pracuje interdyscyplinarny zespół ekspertów. Oferujemy kompleksową obsługę całego procesu restrukturyzacyjnego i merytoryczne wsparcie na każdym jego etapie.

Na czym polega restrukturyzacja z Confiance?

W ramach świadczonych usług oferujemy kompleksowe przeprowadzenie postępowania restrukturyzacyjnego, w tym:

 • postępowania o zatwierdzeniu układu;
 • postępowania układowego;
 • przyspieszonego postępowania układowego;
 • postępowania sanacyjnego.

 

Nasz kwalifikowany doradca restrukturyzacyjny pomoże każdej firmie wyjść ze spirali zadłużenia i wskaże jej optymalną ścieżkę postępowania.

Kto może skorzystać z oferty doradztwa restrukturyzacyjnego?

Nasza oferta doradztwa restrukturyzacyjnego jest skierowana do podmiotów, które borykają się z trudną sytuacją finansową. Brak środków na terminową spłatę bieżących zobowiązań i zaciąganie kolejnych kredytów często prowadzi do spirali zadłużenia. Wiemy, jak skutecznie rozwiązać ten problem i przywrócić płynność finansową. Dzięki szczegółowej analizie sprawy nasi klienci zyskują pewność, że restrukturyzacja jest możliwa. Przygotowujemy plan restrukturyzacyjny i konsekwentnie go realizujemy. Zawsze uzyskujemy zamierzony efekt – jeśli tak się nie stanie, zwrócimy pieniądze.

Korzyści dla firmy płynące z restrukturyzacji z Confiance

Współpracujący z nami klienci w ramach doradztwa restrukturyzacyjnego mogą liczyć na:

 • zabezpieczenie przed wypowiedzeniem umów zawartych z bankami;
 • szansę na zawarcie układu z wierzycielami;
 • ochronę majątku przed konsekwencjami wynikającymi z rozpoczęcia postępowania egzekucyjnego;
 • umorzenie odsetek i kar umownych;
 • czasowe zawieszenie spłat rat kredytów i dostosowanie ich wysokości do aktualnych możliwości finansowych;
 • uniknięcie konieczności ogłoszenia upadłości prowadzonej działalności gospodarczej.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Oferta Confiance jest kompleksowa obejmuje nie tylko przygotowanie i przeprowadzenie procesu restrukturyzacyjnego, lecz także dopilnowanie rozliczeń oraz spełnienie obowiązku informacyjnego wobec sądu i wierzycieli. Otrzymaną płatność odpowiednio rozdzielimy pomiędzy wierzycieli, zarchiwizujemy całą dokumentację i przygotujemy sprawozdania do sądu. 

To nie jedyna korzyść wynikająca z podjęcia współpracy z Confiance. Nasi klienci zyskują także:

 • szczegółową weryfikację sprawy przed rozpoczęciem współpracy; 
 • pełną gwarancję satysfakcji osiągniemy zamierzony efekt lub zwrócimy wpłacone pieniądze;
 • 100% skuteczności nie zdarzyła nam się sytuacja, aby układ nie został zatwierdzony;
 • wparcie doradcy kwalifikowanego takich osób jest w całej Polsce jedynie ok. 70;
 • dokładne informacje na temat toczącego się postępowania zależy nam na tym, aby klient dokładnie wiedział, co aktualnie dzieje się w jego sprawie i jakie kroki będą podejmowane (na każdym etapie współpracy przesyłamy dokument PDF ze szczegółowymi informacjami);
 • zakres działań i koszty dostosowane do potrzeb i realnych możliwości finansowych firmy;
 • wygodną płatność rozłożoną na przystępne raty płatne nawet przez kolejnych 12 miesięcy;
 • prokliencką umowę cenimy uczciwe warunki i transparentną współpracę, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby w podpisywanej umowie zabezpieczyć interesy firmy klienta;
 • przejrzystą wycenę nie ukrywamy żadnych kosztów;
 • pomoc w uzyskaniu finansowania dla firmy w trakcie restrukturyzacji.

 

Dzięki temu nie trzeba się o nic martwić wszystkim zajmie się doradca kwalifikowany Confiance. Oferujemy nie tylko porady prawne i finansowe, lecz także sprawdzone procesy biznesowe i działania marketingowe, które pomogą uratować przedsiębiorstwo przed ogłoszeniem upadłości.

Restrukturyzacja firmy – jaki jest koszt usługi?

Szczegółową wycenę uwzględniającą wszystkie koszty: zarówno wynikające z naszych działań, jak i koszty zewnętrzne, np. niezbędne opłaty sądowe czy administracyjne, przedstawiamy po zapoznaniu się z daną sprawą. 

Skontaktuj się z kancelarią Confiance i poznaj ofertę, dzięki której unikniesz ogłoszenia upadłości. Z naszą pomocą rozwiążesz problemy z płynnością finansową swojej firmy i zyskasz szansę na restrukturyzację zadłużenia.

Co mówią o nas klienci?

Mojego zadowolenia z obsługi ze strony pracowników firmy Confiance trudno wyrazić słowami. Doskonały stały kontakt i mega ogromne zaangażowanie. Pan Donald dzwonił wielokrotnie w mojej własnej sprawie.telefonu. Jeśli z jakiegoś powodu sam nie mógł odebrać połączenia - natychmiast oddzwaniał. Ogromny wysiłek włożony w pomoc klientowi.

Monika K Lekarz

Jestem zadowolona ze współpracy z ta firmą, a w szczególności z pomocy i opieki jaka otrzymałam od "mojego" doradcy finansowego-pana Jakuba. Profesjonalnie i skutecznie. Pan Jakub jest zawsze o jeden krok do przodu, bierze pod uwagę wszystkie możliwości i szybko działa. Jest uczciwy i dotrzymuje danego słowa. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam serdecznie!

Elwira S Księgowa

Współpracę z firmą Confiance sp z o.o. sp. k. rozpocząłem na początku roku 2020. Moim "opiekunem" został Pan Donald Kukfisz. Super człowiek, profesjonalista pod każdym względem. Specjalista od spraw beznadziejnych ;). Mogę z czystym sumieniem polecić tego Pana jak i całą firmę Confiance sp z o.o. sp. k.. Ocena 11/10

Przemysław D Firma Budownana

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z firmą Confiance, która pomogła mi uzyskać korzystniejszy dla mnie kredyt. Szczególne uznanie i podziękowanie dla Pani Magdaleny, która wykazała się wysokim profesjonalizmem i cierpliwością dla takiego niezdecydowanego klienta, jakim byłem. Pani Magdalena wsłuchuję się w oczekiwania klienta

Michał K Mecenas

Obsługa na najwyższym poziomie. Doskonały kontakt, zaangażowanie, wzajemne zaufanie kolejny raz zaowocowały szybkim i bardzo korzystnym rozwiązaniem finansowym. Profesjonalizm i czysto ludzkie podejście. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam Pana Michała i Pana Donalda.

Magdalena M Doradca Prawny