Zakładanie spółek

Założenie spółki to proces o wiele bardziej skomplikowany niż rejestracja jednoosobowej działalności gospodarczej. Wymaga wiedzy i doświadczenia z różnych obszarów. Nasi specjaliści nie tylko doradzą optymalną formę prawną, lecz także pomogą przebrnąć przez szereg niezbędnych formalności.

Na czym polega usługa założenia spółki?

Confiance oferuje kompleksowe wsparcie w procesie rejestracji spółek. Obejmuje to wszelkie działania, począwszy od wyboru typu spółki i sporządzenia projektu umowy spółki, po zgłoszenia rejestracyjne w urzędach. Jest skierowana do każdego przedsiębiorcy, któremu zależy na sprawnym przeprowadzeniu procedury.

Przygotujemy niezbędne dokumenty i przekażemy je do właściwych instytucji, a także będziemy nadzorowali przebieg rejestracji. Oferujemy pomoc w ustanowieniu spółek prawa handlowego osobowych i kapitałowych, zarówno w trybie tradycyjnym, jak i online przez system S24.

Dlaczego warto zdecydować się na pomoc w rejestracji spółek z Confiance?

 • Transparentny kosztorys uwzględniający wszelkie wydatki związane z rejestracją spółki.
 • Skrócenie czasu potrzebnego na rejestrację spółki.
 • Wsparcie eksperta na każdym etapie.
 • Pewność zgodności działań z obowiązującym prawem.
 • Kompleksowa obsługa.
 • Gwarancja satysfakcji – jeśli nie osiągniemy spodziewanego efektu, zwracamy poniesione koszty.

Jakie spółki pomagamy założyć?

Nasza oferta obejmuje pomoc w zakładaniu wszelkich typów spółek – zarówno spółek kapitałowych, osobowych, jak i o charakterze mieszanym. Zaliczają się do nich m.in.:

 • spółka z ograniczoną odpowiedzialnością;
 • spółka cywilna;
 • spółka akcyjna;
 • spółka komandytowa;
 • spółka komandytowo-akcyjna;
 • spółka jawna;
 • spółka partnerska.

Oprócz kompleksowego wsparcia w założeniu spółki oferujemy także doradztwo finansowe, podatkowe i prawne oraz księgowość dla firm.

Jaki jest zakres naszych usług w obszarze rejestracji spółek?

Przeprowadzamy rejestrację spółek od A do Z. Pomagamy wybrać optymalną formę prawną działalności spółkę osobową, kapitałową lub o charakterze mieszanym. Sporządzamy całą niezbędną dokumentację, w tym m.in. umowę spółki. Starannie weryfikujemy, czy w akcie założycielskim znalazły się wszystkie dane wymagane przez przepisy Kodeksu Spółek, takie jak nazwa firmy i jej siedziba, określenie wnoszonych wkładów czy przedmiot działalności spółki.

Towarzyszymy wspólnikom podczas podpisywania umowy u notariusza. Zgłaszamy dokumentację spółki z o.o. do rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym. Przeprowadzamy rejestrację spółki cywilnej w sądzie, Urzędzie Skarbowym, Głównym Urzędzie Statystycznym oraz Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.

Przygotowujemy kompletną dokumentację obejmującą wszelkie niezbędne formularze, zgody, wykazy, pełnomocnictwa i oświadczenia o wniesieniu kapitału zakładowego wszystko, co jest niezbędne do zawiązania spółek innych typów.

Wsparcie ekspertów Confiance w procesie zakładania spółki to gwarancja sprawnego przeprowadzenia procesu rejestracji. Uwzględniając potrzeby firmy, doradzimy w wyborze optymalnej formy prowadzenia działalności. Przygotujemy umowę spółki i całą niezbędną dokumentację, a następnie złożymy wniosek o rejestrację w KRS. Dopełnimy za klienta wszelkich formalności.

Zakładanie spółek z Confiance – korzyści dla firmy

 • Szczegółowa weryfikacja sprawy przed rozpoczęciem działań, dzięki czemu klient uzyskuje gwarancję, że osiągniemy zamierzony efekt. Warunki gwarancji są opisane w umowie zabezpieczającej interesy klienta – cenimy uczciwe warunki współpracy.
 • Wiedza i doświadczenie ekspertów specjalizujących się w różnych obszarach gwarantują sprawne przeprowadzenie całego procesu.
 • Bieżący nadzór nad sprawą – jesteśmy do dyspozycji naszych klientów. Oferujemy elastyczne godziny kontaktu, także popołudniami i weekendy.
 • Zakres i cena prowadzonych działań są dostosowane do potrzeb i możliwości finansowych klientów.

Szukasz wsparcia ekspertów, których wiedza i doświadczenie pomogą Ci sprawnie zarejestrować spółkę? Zgłoś się do Confiance – doradzimy Ci optymalne rozwiązania i od A do Z zajmiemy się całym procesem rejestracji.

Nasi eksperci świadczą także usługi w innych obszarach. Sprawdź między innymi analizy biznesowe, czy też doradztwo restrukturyzacyjne.

Mojego zadowolenia z obsługi ze strony pracowników firmy Confiance trudno wyrazić słowami. Doskonały stały kontakt i mega ogromne zaangażowanie. Pan Donald dzwonił wielokrotnie w mojej własnej sprawie.telefonu. Jeśli z jakiegoś powodu sam nie mógł odebrać połączenia - natychmiast oddzwaniał. Ogromny wysiłek włożony w pomoc klientowi.

Monika K Lekarz

Jestem zadowolona ze współpracy z ta firmą, a w szczególności z pomocy i opieki jaka otrzymałam od "mojego" doradcy finansowego-pana Jakuba. Profesjonalnie i skutecznie. Pan Jakub jest zawsze o jeden krok do przodu, bierze pod uwagę wszystkie możliwości i szybko działa. Jest uczciwy i dotrzymuje danego słowa. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam serdecznie!

Elwira S Księgowa

Współpracę z firmą Confiance sp z o.o. sp. k. rozpocząłem na początku roku 2020. Moim "opiekunem" został Pan Donald Kukfisz. Super człowiek, profesjonalista pod każdym względem. Specjalista od spraw beznadziejnych ;). Mogę z czystym sumieniem polecić tego Pana jak i całą firmę Confiance sp z o.o. sp. k.. Ocena 11/10

Przemysław D Firma Budownana

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z firmą Confiance, która pomogła mi uzyskać korzystniejszy dla mnie kredyt. Szczególne uznanie i podziękowanie dla Pani Magdaleny, która wykazała się wysokim profesjonalizmem i cierpliwością dla takiego niezdecydowanego klienta, jakim byłem. Pani Magdalena wsłuchuję się w oczekiwania klienta

Michał K Mecenas

Obsługa na najwyższym poziomie. Doskonały kontakt, zaangażowanie, wzajemne zaufanie kolejny raz zaowocowały szybkim i bardzo korzystnym rozwiązaniem finansowym. Profesjonalizm i czysto ludzkie podejście. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam Pana Michała i Pana Donalda.

Magdalena M Doradca Prawny