Kredyt Deweloperski

Kredyt hipoteczny to jeden z najpopularniejszych, a zarazem najtańszych sposobów zdobycia finansowania na inwestycję w nieruchomości. Różnorodność dostępnych ofert sprawia, że samodzielny wybór optymalnego produktu bankowego jest czasochłonny. Podjęcie decyzji o tym, który kredyt okaże się najlepszy, wymaga także specjalistycznej wiedzy. W Confiance oferujemy kompleksowe doradztwo kredytowe. Nasz doradca pomoże znaleźć rozwiązanie dostosowane do potrzeb i celów biznesowych firmy.

Jak znaleźć najtańszy kredyt hipoteczny? Doradztwo Confiance

Możliwości są dwie – samodzielne porównanie ofert kredytu hipotecznego w różnych bankach lub skorzystanie z pomocy specjalisty. Ta druga opcja to realna oszczędność czasu i gwarancja wyboru optymalnego produktu finansowego. W Confiance doskonale wiemy, jak wyglądają propozycje oferowane przez banki i jesteśmy w stanie wybrać najlepszy kredyt hipoteczny w danej sytuacji.

Jak sprawdzić, czy firma otrzyma kredyt hipoteczny w banku? Ocena zdolności kredytowej z Confiance

Nad każdą sprawą od początku do końca czuwa nasz indywidualny opiekun, poprzez którego można załatwić wszystkie formalności bez konieczności wizyt w bankach. Przygotuje on optymalną ofertę kredytu hipotecznego, a także szczegółowo wyjaśni wszelkie kwestie, np. jaka jest marża kredytu lub czym różni się stałe oprocentowanie od zmiennego oprocentowania kredytu hipotecznego.

Szczegółowo przeanalizujemy sytuację i zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie, uwzględniając wszystkie parametry kredytu.

Przygotowujemy wymagane dokumenty do zawarcia umowy kredytu mieszkaniowego

Starając się o kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości, należy dopełnić szeregu formalności. Kwota kredytu na mieszkanie oraz długość okresu kredytowania będą uzależnione np. od wysokości dochodów. W przypadku kredytu hipotecznego trzeba dostarczyć m.in.:

 • oświadczenia o dochodach;
 • wyciągi z konta bankowego;
 • deklaracje podatkowe;
 • dokumenty potwierdzające tożsamość;
 • dokumentację niezbędną do ustanowienia zabezpieczenia w postaci hipoteki.

Zanim dojdzie do zawarcia umowy kredytu, bank ocenia zdolność finansową wnioskodawcy. Negatywna ocena będzie skutkować odrzuceniem wniosku o kredyt hipoteczny. Nasz doradca nie tylko zasugeruje wybór najlepszych rozwiązań finansowych, lecz także pomoże skompletować dokumentację niezbędną do uzyskania kredytu zabezpieczonego hipoteką.

Wyróżniamy się dyspozycyjnością – można się z nami skontaktować również poza godzinami pracy biura oraz w weekendy.

Doradztwo kredytowe – dlaczego warto zdecydować się na współpracę z Confiance?

Współpracujące z nami firmy w zakresie doradztwa przy kredycie deweloperskim zyskują:

 • doświadczonych pośredników kredytu hipotecznego, gwarantujących uzyskanie finansowania na optymalnych warunkach;
 • skuteczność w działaniu – brak reklamacji od dotychczasowych klientów;
 • przejrzystą umowę, która zabezpiecza interesy naszych klientów;
 • wycenę usługi obejmującą wszystkie spodziewane koszty;
 • pełną kontrolę nad przebiegiem sprawy – na każdym etapie współpracy przekazujemy dokument PDF zawierający oś czasu i kolejne kroki, jakie będą podejmowane w celu finalizacji sprawy;
 • indywidualnego opiekuna zajmującego się sprawą od początku do końca.

Jakie są koszty kredytu hipotecznego?

Na całkowity koszt kredytu hipotecznego składają się oprocentowanie kredytu (oprocentowanie stałe lub oprocentowanie zmienne), prowizja za udzielenie kredytu, a także ubezpieczenie spłaty kredytu. Zaciągając długoterminowe zobowiązanie finansowe, należy zadbać o to, aby realna rata kredytu hipotecznego nie przewyższyła możliwości finansowych wnioskodawcy. 

Jako Confiance oferujemy kompleksową usługę doradztwa kredytowego. Pozwoli ona wziąć kredyt hipoteczny dostosowany do potrzeb i możliwości finansowych firmy. Jest to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców obawiających się, że bank negatywnie oceni ich zdolność kredytową, lub niemających czasu, aby samodzielnie wybrać kredyt spośród różnorodnych ofert.

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie transparentną wycenę usługi. Od razu poznasz wysokość wszystkich opłat, łącznie z kosztami bankowymi i dodatkowymi opłatami. 

Podatki i księgowość – ile kosztuje obsługa firmy?

Wysokość opłat pobieranych przez biuro rachunkowe jest uzależniona od zakresu świadczonych usług. Po przeanalizowaniu zapytania ofertowego przygotowujemy szczegółową wycenę uwzględniającą potrzeby i realne możliwości finansowe firmy. Zależy nam na transparentności oferty oraz na tym, aby klient poznał wszelkie koszty na samym wstępie. Wiemy, jak istotne jest to dla optymalnego zaplanowania budżetu firmy.

Wszystkie świadczone przez nas usługi są objęte gwarancją satysfakcji – albo osiągniemy zakładany efekt, albo zwracamy pieniądze. Zwiększ efektywność prowadzonych działań i zminimalizuj ryzyko operacyjne – zleć pełną księgowość dla firm specjalistom z Confiance.

Mojego zadowolenia z obsługi ze strony pracowników firmy Confiance trudno wyrazić słowami. Doskonały stały kontakt i mega ogromne zaangażowanie. Pan Donald dzwonił wielokrotnie w mojej własnej sprawie.telefonu. Jeśli z jakiegoś powodu sam nie mógł odebrać połączenia - natychmiast oddzwaniał. Ogromny wysiłek włożony w pomoc klientowi.

Monika K Lekarz

Jestem zadowolona ze współpracy z ta firmą, a w szczególności z pomocy i opieki jaka otrzymałam od "mojego" doradcy finansowego-pana Jakuba. Profesjonalnie i skutecznie. Pan Jakub jest zawsze o jeden krok do przodu, bierze pod uwagę wszystkie możliwości i szybko działa. Jest uczciwy i dotrzymuje danego słowa. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam serdecznie!

Elwira S Księgowa

Współpracę z firmą Confiance sp z o.o. sp. k. rozpocząłem na początku roku 2020. Moim "opiekunem" został Pan Donald Kukfisz. Super człowiek, profesjonalista pod każdym względem. Specjalista od spraw beznadziejnych ;). Mogę z czystym sumieniem polecić tego Pana jak i całą firmę Confiance sp z o.o. sp. k.. Ocena 11/10

Przemysław D Firma Budownana

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z firmą Confiance, która pomogła mi uzyskać korzystniejszy dla mnie kredyt. Szczególne uznanie i podziękowanie dla Pani Magdaleny, która wykazała się wysokim profesjonalizmem i cierpliwością dla takiego niezdecydowanego klienta, jakim byłem. Pani Magdalena wsłuchuję się w oczekiwania klienta

Michał K Mecenas

Obsługa na najwyższym poziomie. Doskonały kontakt, zaangażowanie, wzajemne zaufanie kolejny raz zaowocowały szybkim i bardzo korzystnym rozwiązaniem finansowym. Profesjonalizm i czysto ludzkie podejście. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam Pana Michała i Pana Donalda.

Magdalena M Doradca Prawny