fbpx

REALIZACJE

POznaj to, w czym czujemy się najlepiej!

REALIZACJE

Profesjonalni, precyzyjni, otwarci i zawsze gotowi do działania – tacy jesteśmy. Służymy naszą wiedzą, doświadczeniem oraz… uczciwością. Bardziej niż kolejną sprzedaż cenimy solidne oraz szczere relacje z naszymi partnerami. Zostań jednym z nich.

DORADZTWO BIZNESOWE

1. Czas pracy pracowników
2. Gabinet na skraju rentowności
3. Nowi klienci i pracownicy

KANCELARIA PRAWNA

1. Nieuczciwa konkurencja
2. Zabezpieczenie kontraktu
3. Oszukany przez pracownika banku

KREDYTY

1. Oszukał Mnie Bank
2. Obniżenie kosztów kredytu
3. RRSO poniżej zera, kredyt dla mnie zarobił

KSIĘGOWOŚĆ

1. Ratunku, kontrola!
2. Beznadziejny księgowy
3. Rozwój działalności

RESTRUKTURYZACJA

1. Raty powyżej 50 tyś złotych

CZYSZCZENIE BIK

1. 38 punktów w BIK 2.Opóźnienia sięgają nawet 1500 dni

0 lat

Lat doświadczenia

0

Klientów w obsłudze

0 szt.

Rozpatrzonych wniosków

0

Wolumenu transakcji

Poznaj opinie naszych Klientów w Prawie, Finansach i Rachunkowości 

OPINIE

Mojego zadowolenia z obsługi ze strony pracowników firmy Confiance trudno wyrazić słowami. Doskonały stały kontakt i mega ogromne zaangażowanie. Pan Donald dzwonił wielokrotnie w mojej własnej sprawie.telefonu. Jeśli z jakiegoś powodu sam nie mógł odebrać połączenia - natychmiast oddzwaniał. Ogromny wysiłek włożony w pomoc klientowi.

Monika K. Lekarz

Jestem zadowolona ze współpracy z ta firmą, a w szczególności z pomocy i opieki jaka otrzymałam od "mojego" doradcy finansowego-pana Jakuba. Profesjonalnie i skutecznie. Pan Jakub jest zawsze o jeden krok do przodu, bierze pod uwagę wszystkie możliwości i szybko działa. Jest uczciwy i dotrzymuje danego słowa. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam serdecznie!

Elwira S. Księgowa

Współpracę z firmą Confiance sp z o.o. sp. k. rozpocząłem na początku roku 2020. Moim "opiekunem" został Pan Donald Kukfisz. Super człowiek, profesjonalista pod każdym względem. Specjalista od spraw beznadziejnych ;). Mogę z czystym sumieniem polecić tego Pana jak i całą firmę Confiance sp z o.o. sp. k.. Ocena 11/10

Przemysław D. Firma Budownana

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z firmą Confiance, która pomogła mi uzyskać korzystniejszy dla mnie kredyt. Szczególne uznanie i podziękowanie dla Pani Magdaleny, która wykazała się wysokim profesjonalizmem i cierpliwością dla takiego niezdecydowanego klienta, jakim byłem. Pani Magdalena wsłuchuję się w oczekiwania klienta

Michał K. Mecenas

Obsługa na najwyższym poziomie. Doskonały kontakt, zaangażowanie, wzajemne zaufanie kolejny raz zaowocowały szybkim i bardzo korzystnym rozwiązaniem finansowym. Profesjonalizm i czysto ludzkie podejście. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam Pana Michała i Pana Donalda.

Magdalena M. Doradca Prawny