fbpx

Kredyt Konsolidacyjny

Chciałbyś obniżyć swoje comiesięczne zobowiązania?

Kredyt Konsolidacyjny w Confiance da Ci taką możliwość!

Kredyt Konsolidacyjny

Co to jest kredyt konsolidacyjny?

Kredyt konsolidacyjny jest to kredyt celowy przeznaczony na spłatę dotychczasowych zobowiązań w celu obniżenia comiesięcznych wydatków. Kredytobiorca wybiera, jakie zobowiązania chce zamienić w jedno. Nie ma bowiem wymogu, żeby konsolidacji musiały podlegać wszystkie posiadane przez niego kredyty czy pożyczki. Łączyć można raty kredytów gotówkowych, kredyt samochodowy, ratalny, mieszkaniowy, debet    w rachunkach, limity oraz karty kredytowe czy nawet pożyczek poza bankowych.

Dla kogo?

Z oferty kredytu konsolidacyjnego może skorzystać każda osoba posiadająca już zobowiązanie 0kredytowe oraz dochód czy to z umowy o pracę, zlecenie, kontraktu, renty, emerytury, mianowania, powołania a także z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej. 

 

Zalety
  • Wygoda – zamiast kilku terminów spłaty – osobnych dla każdego zobowiązania – mamy 1 termin spłaty.
  • Niższa raty – Konsolidując – ujednoliceniu ulega także ich oprocentowanie.
    Dzięki temu zabiegowi obniżyć można oprocentowanie miesięczne w stosunku do sumy rat dotychczas posiadanych zobowiązań.
  • Zastrzyk pieniędzy – dzięki obniżeniu raty wzrasta zdolności kredytowa klienta dzięki czemu może dobrać dodatkową gotówkę.
 
Co zyskuje?

W ten sposób unikną opóźnień w regulowaniu zadłużeń, które mogły wynikać nie tylko z wysokości rat, ale również z konieczności pamiętania o wszystkich terminach spłat. Im więcej pojedynczych rat do spłaty, tym większe prawdopodobieństwo, że któraś z nich nie zostanie spłacona na czas.

Kredyty na inny cel

W naszej ofercie znajduję się każdy rodzaj kredytu, pytanie który będzie najbardziej odpowiedni? Po darmowej konsultacji dobieramy odpowiednie finansowanie.

kredyt obrotowy

Kredyt obrotowy to rodzaj kredytu udzielanego podmiotom gospodarczym na finansowanie bieżących wydatków przedsiębiorstwa

kredyt Hipoteczny

Kredyt Hipoteczny To Długoterminowy Kredyt Bankowy, Którego Zabezpieczeniem  Jest Hipoteka Ustanowiona Na Rzecz Banku Kredytującego Na Prawie Użytkowania Wieczystego Lub Prawie Własności Nieruchomości.

kredyt firmowy

Kredyt dla firm jest niczym innym niż zobowiązaniem zaciągniętym przez przedsiębiorcę na rzecz prowadzonej przezeń działalności gospodarczej.

kredyt inwestycyjny

kredyt bankowy, którego przeznaczeniem jest umożliwienie prowadzenia działalności rozwojowej przedsiębiorstwa poprzez sfinansowanie różnego rodzaju przedsięwzięć inwestycyjnych

0 lat

Lat doświadczenia

0

Klientów w obsłudze

0 szt.

Rozpatrzonych wniosków

0

Wolumenu transakcji