fbpx

Kredyt Hipoteczny

Znalazłeś swój wymarzony dom i zastanawiasz się, czy może być twój?

Kredyt hipoteczny w Confiance da Ci taką możliwość!

Kredyt Hipoteczny

Co to jest kredyt hipoteczny?

Kredyt hipoteczny to długoterminowy kredyt bankowy, którego zabezpieczeniem jest hipoteka ustanowiona na rzecz banku kredytującego na prawie użytkowania wieczystego lub prawie własności nieruchomości. W Polsce kredyt hipoteczny to zbiór różnego rodzaju kredytów opartych o wpis w księdze wieczystej w dziale IV. Kredytem hipotecznym sfinansować możemy kupno domu lub mieszkania, bądź wybudowania nowej nieruchomości.

Dla kogo?
O kredyt hipoteczny starać się mogą osoby posiadające dochód z tytułu umowy o pracę na czas określony lub nieokreślony, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt, czy prowadzona działalność gospodarcza.
Zalety
  • Kredyt hipoteczny pozwala zwiększyć majątek – wynajmowanie mieszkania lub domu przez całe życie to jawne wzbogacanie obcych nam ludzi. Zdecydowanie lepiej jest kupić nieruchomość, choćby na kredyt. Wtedy jesteśmy pewni, że po spłaceniu tego zobowiązania mieszkanie jest nasze. Dzisiaj liczy się przede wszystkim to, co powiększa wartość naszego majątku, a mieszkanie wzięte w kredyt stanie się kiedyś jego częścią.
  • Kredyt po hipotekę umożliwia szybkie zamieszkanie „na swoim” – składanie pieniędzy na własne cztery ściany może trwać latami, natomiast kredyt hipoteczny umożliwia nam zamieszkanie we własnym domu bez konieczności wieloletniego oszczędzania pieniędzy. Własny dom lub mieszkanie może posiadać nawet osoba młoda, która nie zdążyła jeszcze zebrać wystarczających funduszy.
  • Długi okres kredytowania – dzięki temu wysokość raty kredytu można dopasować do możliwości finansowych kredytobiorcy tak, aby bez problemu udało się wygospodarować te pieniądze z comiesięcznego budżetu.
  • Cena – jest to na daną chwilę najtańszy sposób pozyskania finansowania na nieruchomość. Koszt kredytów hipotecznych jest niższy niż kredytów konsumenckich.
 
Co zyskuje?

Kredyt hipoteczny pozwoli spełnić marzenie o własnym mieszkaniu czy domu. Nie raz może być nawet tak, że wysokość raty będzie porównywalna do opłat za najem. Dodatkowo zakup mieszkania wcale nie musi nas nic kosztować. Możliwe jest wzięcie kredytu na mieszkanie i wynajmowanie tego mieszkania oraz spłacanie kredytu czynszem, który otrzymujemy od najemcy.

Kredyty na inny cel

W naszej ofercie znajduję się każdy rodzaj kredytu, pytanie który będzie najbardziej odpowiedni? Po darmowej konsultacji dobieramy odpowiednie finansowanie.

kredyt obrotowy

Kredyt obrotowy to rodzaj kredytu udzielanego podmiotom gospodarczym na finansowanie bieżących wydatków przedsiębiorstwa

kredyt konsolidacyjny

kredyt celowy przeznaczony na spłatę dotychczasowych zobowiązań w celu obniżenia comiesięcznych wydatków.

kredyt firmowy

Kredyt dla firm jest niczym innym niż zobowiązaniem zaciągniętym przez przedsiębiorcę na rzecz prowadzonej przezeń działalności gospodarczej.

kredyt inwestycyjny

kredyt bankowy, którego przeznaczeniem jest umożliwienie prowadzenia działalności rozwojowej przedsiębiorstwa poprzez sfinansowanie różnego rodzaju przedsięwzięć inwestycyjnych

0 lat

Lat doświadczenia

0

Klientów w obsłudze

0 szt.

Rozpatrzonych wniosków

0

Wolumenu transakcji