fbpx

Kredyt Gotówkowy

REalizuj siebie na wielu płaszczyznach!

Kredyt gotówkowy w Confiance zapewni komfort, którego oczekujesz.

Kredyt Gotówkowy

Co to jest kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy to kredyt udzielany w gotówce przez instytucje finansowe na dowolny cel konsumpcyjny. Podstawową cechą kredytów gotówkowych jest udzielanie ich pod postacią środków pieniężnych (bez względu na to czy wypłacane są w sposób fizyczny,
czy przekazywane na rachunek bankowy).

Dla kogo?
Z oferty kredytu konsolidacyjnego może skorzystać każda osoba posiadająca już zobowiązanie kredytowe oraz dochód czy to z umowy o pracę, zlecenie, kontraktu, renty, emerytury, mianowania, powołania a także z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej.
Zalety
  • uniwersalny charakter – nie występuje potrzeba informowania kredytodawcy o celu, na jaki zostanie spożytkowany
  • Indywidualne podejście – szeroki wybór kredytów gotówkowych na rynku pozwala na dopasowanie finansowania do indywidualnych potrzeb klientów.
  • Brak zabezpieczenia – bank nie wymaga przedstawienia zabezpieczenia do zaciąganego zobowiązania
  • Szybki proces – dzięki temu nawet niespodziewane wydatki nie zaburzą budżetu domowego.
Co zyskuje?

Dzięki temu, że przyznanie kredytu gotówkowego jest zazwyczaj bardzo szybkie i sprawne, można realizować się na wielu płaszczyznach. Taka szansa sprawia, iż nie trzeba swoich potrzeb odkładać daleko w czasie, do momentu, kiedy potrzebne środki zostaną zgromadzone w domowym budżecie. Tym bardziej, że niektóre nieprzewidywane sytuacje, mogą te plany przesunąć jeszcze bardziej w odległą przyszłość.

Kredyty na inny cel

W naszej ofercie znajduję się każdy rodzaj kredytu, pytanie który będzie najbardziej odpowiedni? Po darmowej konsultacji dobieramy odpowiednie finansowanie.

kredyt obrotowy

Kredyt obrotowy to rodzaj kredytu udzielanego podmiotom gospodarczym na finansowanie bieżących wydatków przedsiębiorstwa

kredyt konsolidacyjny

kredyt celowy przeznaczony na spłatę dotychczasowych zobowiązań w celu obniżenia comiesięcznych wydatków.

kredyt firmowy

Kredyt dla firm jest niczym innym niż zobowiązaniem zaciągniętym przez przedsiębiorcę na rzecz prowadzonej przezeń działalności gospodarczej.

kredyt inwestycyjny

kredyt bankowy, którego przeznaczeniem jest umożliwienie prowadzenia działalności rozwojowej przedsiębiorstwa poprzez sfinansowanie różnego rodzaju przedsięwzięć inwestycyjnych

0 lat

Lat doświadczenia

0

Klientów w obsłudze

0 szt.

Rozpatrzonych wniosków

0

Wolumenu transakcji