O nas

ZOBACZ, JAK MOŻEMY SIĘ WYKAZAĆ!

DOŚWIADCZENIE

Na nasz sukces pracujemy od kilkunastu lat. Zawsze staramy się pomóc, jesteśmy dostępni, komunikatywni i zaangażowani. Dzięki takiej postawie otrzymujemy bardzo wiele pozytywnych opinii, nasi klienci są bardzo zadowoleni i polecają nasze usługi swoim znajomym!

Godni zaufania dla małych firm!

Obsługa Klienta
0%
Znajomość aktualnych produktów finansowych
0%
Zadowolenie Klientów Confiance
0%
Wygranych Spraw
0%

Poznaj nasze realizacje

W jaki sposób pomogliśmy naszym Klientom!

Najważniejsze w prowadzeniu biznesu jest zaufanie! Wielu Klientów już wie, że nazwa naszej firmy nie jest przypadkowa! Confiance z j. francuskiego oznacza – ZAUFANIE

Ratunku Kontrola

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia

Oszukał Mnie Bank

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia

Kim jesteśmy?

Najlepszym doradcą, jakiego mogłeś w swoim życiu spotkać!

Jakość współpracy stawiamy na pierwszym miejscu. Jeśli masz dość pracy z osobami, które nie potrafią myśleć kreatywnie i odciążyć Cię z zadań, którymi nie powinieneś się zajmować, trafiłeś w dobre miejsce. Współpraca z nami da Tobie więcej czasu, którego potrzebujesz. Dzięki naszym rozwiązaniom zaoszczędzisz pieniądze – łączymy wiedzę prawną z umiejętnościami rachunkowymi. Inwestycje zrealizujesz szybko, nie angażując własnego kapitału. Doradzimy Tobie jaki produkt finansowy będzie optymalny dla realizacji Twojego pomysłu. A to wszystko w przystępnej cenie. Z najlepszymi pracuje się najlepiej!

0 lat

Lat doświadczenia

0

Klientów w obsłudze

0 szt.

Rozpatrzonych wniosków

0

Wolumenu transakcji

Poznaj opinie naszych Klientów w Prawie, Finansach i Rachunkowości 

OPINIE

Mojego zadowolenia z obsługi ze strony pracowników firmy Confiance trudno wyrazić słowami. Doskonały stały kontakt i mega ogromne zaangażowanie. Pan Donald dzwonił wielokrotnie w mojej własnej sprawie.telefonu. Jeśli z jakiegoś powodu sam nie mógł odebrać połączenia - natychmiast oddzwaniał. Ogromny wysiłek włożony w pomoc klientowi.

Monika K. Lekarz

Jestem zadowolona ze współpracy z ta firmą, a w szczególności z pomocy i opieki jaka otrzymałam od "mojego" doradcy finansowego-pana Jakuba. Profesjonalnie i skutecznie. Pan Jakub jest zawsze o jeden krok do przodu, bierze pod uwagę wszystkie możliwości i szybko działa. Jest uczciwy i dotrzymuje danego słowa. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam serdecznie!

Elwira S. Księgowa

Współpracę z firmą Confiance sp z o.o. sp. k. rozpocząłem na początku roku 2020. Moim "opiekunem" został Pan Donald Kukfisz. Super człowiek, profesjonalista pod każdym względem. Specjalista od spraw beznadziejnych ;). Mogę z czystym sumieniem polecić tego Pana jak i całą firmę Confiance sp z o.o. sp. k.. Ocena 11/10

Przemysław D. Firma Budownana

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z firmą Confiance, która pomogła mi uzyskać korzystniejszy dla mnie kredyt. Szczególne uznanie i podziękowanie dla Pani Magdaleny, która wykazała się wysokim profesjonalizmem i cierpliwością dla takiego niezdecydowanego klienta, jakim byłem. Pani Magdalena wsłuchuję się w oczekiwania klienta

Michał K. Mecenas

Obsługa na najwyższym poziomie. Doskonały kontakt, zaangażowanie, wzajemne zaufanie kolejny raz zaowocowały szybkim i bardzo korzystnym rozwiązaniem finansowym. Profesjonalizm i czysto ludzkie podejście. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam Pana Michała i Pana Donalda.

Magdalena M. Doradca Prawny