fbpx

Doradztwo Biznesowe

Masz w głowie pomysł nowego działu? a może chcesz podnieść jakość swoich usług?

Doradztwo biznesowe 360 gwarancją rozwoju Twojej firmy.

Doradztwo Biznesowe

Masz pomysł, który chciałbyś zrealizować, ale nie wiesz jak? Pokażemy Ci, jak osiągnąć swój cel zarówno w trakcie tworzenia nowego projektu, jak i pomożemy rozwinąć już działającą firmę. Na każdym etapie będziemy Twoim wsparciem, na bieżąco skonsultujesz z nami najtrudniejsze decyzje w zakresie prowadzenia firmy, zmian kadrowych, kontroli poziomu sprzedaży, projektowania nowych rozwiązań oraz produktów.

Projektowanie Nowego Biznesu czyli wspólne budowanie procedur, macierzy odpowiedzialności RACI, planowanie zamierzonych efektów oraz sposobów ich osiągnięcia, branding i badanie rynku.

Wdrażanie nowoczesnego zarządzania przyda się, gdy potrzebujesz nowych, świeżych pomysłów a równocześnie masz świadomość, że biznes to przede wszystkim przewaga nad konkurencją. Wspólnie wprowadzimy nowe rozwiązania, które pozwolą Ci budować nowoczesny zespół, rozwiążą problemy z rekrutacją, dadzą zdalny dostęp do kontroli pracy pracowników oraz podtrzymywania dobrej relacji z klientami.

Budowanie Marki 360 pełen pakiet, na który składają się wszystkie pozostałe wymienione wyżej możliwości. Do tego dorzucamy skuteczny, efektywny marketing internetowy, dzięki któremu pozyskasz nowych kontrahentów oraz pakiet nowoczesnych rozwiązań motywacyjnych dla Twojego zespołu.

Zalety:

  • Postaw na rozwój! Pokażemy Ci jak możesz rozwijać siebie i Twoją firmę. Nie ma rzeczy niemożliwych i my pomożemy Ci je osiągnąć.
  • Dobra organizacja biznesu to podstawa. Pomożemy Ci zaprojektować odpowiedni dla Ciebie model biznesowy, uporządkujemy wszystkie Twoje sprawy i pomożemy w realizacji nowych projektów.
  • Dobrze prosperująca firma przynosi zysk i dzięki temu Ty możesz zrealizować swoje życiowe cele nie martwiąc się o środki finansowe.
 
0 lat

Lat doświadczenia

0

Klientów w obsłudze

0 szt.

Rozpatrzonych wniosków

0

Wolumenu transakcji

Inne usługi :

rawpixel-799380-unsplash.jpg

Kancelaria Prawna

Analizy umów 

Procesy bankowe 

Odzyskiwanie kosztów  

Sprawy karne 

Sporządzanie umów

Doradztwo prawne 

Restrukturyzacja

Restrukturyzacja

Ochrona przed upadłością

Redukcja zadłużenia 

Zabezpieczenie majątku

Wydłużenie spłaty zobowiązań 

Umorzenie odsetek, kar umownych

rawpixel-557123-unsplash.jpg

Rachunkowość

Księgowość JDG oraz SP ZOO

Kadry i Płace, Rozliczanie ZUS

Doradztwo Podatkowe w zakresie inwestycji, optymalizacji podatkowej, bieżącej działalności operacyjnej

Zakładanie spółek w procesie S-24

Księgowość podmiotów zagranicznych 

Zobacz nasze realizacje

Chcesz zainwestować i potrzebujesz porady? Szukasz ubezpieczenia, które uchroni Twoją rodzinę? Zależy Ci na obsłudze prawnej Twojej firmy? Jesteś w dobrym miejscu. Zobacz, jak pomogliśmy naszym partnerom.