fbpx

Kredyt Firmowy

Zyskaj wsparcie którego Potrzebujesz!

Wprowadź swoją firmę na wyższy poziom z Confiance.

Kredyt Firmowy

Co to jest kredyt firmowy?

Kredyt dla firm jest niczym innym niż zobowiązaniem zaciągniętym przez przedsiębiorcę na rzecz prowadzonej działalności gospodarczej.

Dla kogo?
Jest to kredyt firmowy dla osób prowadzących działalność gospodarczą niezależnie od formy prawnej działalności i rozliczenia z urzędem skarbowym.
Zalety
  • Cena – pożyczka na firmę jest bardziej opłacalna niż w przypadku osób fizycznych.
  • Okres kredytowania – kredyt można rozłożyć na długi okres finansowania można dopasować wysokość raty do możliwości finansowych firmy.
  • Dowolny cel – Kredyt jest kredytem celowym, ale wybór celu jest dowolny. Przedsiębiorca może przeznaczyć zarówno na załatanie dziur budżetowych, jak i na zakup nowego sprzętu, który jest niezbędny.
  • Szeroki wybór – banki oferują szeroki wybór kredytów firmowych dzięki czemu można dopasować odpowiednie finansowanie do potrzeb klienta.
Co zyskuje?

Możliwości dostosowania wielkości pożyczki do potrzeb firmy oraz profilu działalności pozwala na zrealizować zaplanowane działania i bardziej złożone inwestycje finansowe. Indywidualne podejście pozwala maksymalnie wykorzystać środki i uzyskać dobre warunki kredytowe.

Kredyty na inny cel

W naszej ofercie znajduję się każdy rodzaj kredytu, pytanie który będzie najbardziej odpowiedni? Po darmowej konsultacji dobieramy odpowiednie finansowanie.

kredyt obrotowy

Kredyt obrotowy to rodzaj kredytu udzielanego podmiotom gospodarczym             na finansowanie bieżących wydatków przedsiębiorstwa

kredyt konsolidacyjny

kredyt celowy przeznaczony na spłatę dotychczasowych zobowiązań w celu obniżenia comiesięcznych wydatków.

kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny to długoterminowy kredyt bankowy, którego zabezpieczeniem  jest hipoteka ustanowiona na rzecz banku kredytującego na prawie użytkowania wieczystego lub prawie własności nieruchomości.

kredyt inwestycyjny

kredyt bankowy, którego przeznaczeniem jest umożliwienie prowadzenia działalności rozwojowej przedsiębiorstwa poprzez sfinansowanie różnego rodzaju przedsięwzięć inwestycyjnych

0 lat

Lat doświadczenia

0

Klientów w obsłudze

0 szt.

Rozpatrzonych wniosków

0

Wolumenu transakcji