fbpx

Pytania Klientów

FAQ

Pytania Klientów

Prawdziwy doradca to ktoś, kto znajdzie odpowiedź na każde pytanie. Finanse są dziedziną wymagającą lat praktyki i ogromnej wiedzy w zakresie prawa, rachunkowości, doradztwa podatkowego oraz inwestycyjnego. Możesz na nas liczyć, ale ważniejsze jest to, że możesz nam zaufać. Doradzamy, dzięki nam możesz zarobić więcej rozwijając swój biznes. Współpraca z nami jest banalnie prosta. Zadzwoń do nas i porozmawiaj o swoich oczekiwaniach. Za darmo przeanalizujemy co jesteśmy w stanie Tobie zaproponować. Co więcej w zdecydowanej większości zadań jesteśmy w pełni samodzielni – zlecasz nam zadanie i czekasz na efekt końcowy.

To proste!

  • Zadzwoń do nas pod nr 500 050 180 lub skontaktuj się przez stronę www.
  • Powiedz nam czego potrzebujesz, zadaj nam wszystkie nurtujące Cię pytania a my odpowiedzi udzielimy od razu.
  • Skompletuj dokumenty o które poprosi Cię doradca, będziemy je potrzebować by dokonać analizy Twojej zdolności kredytowej. Sprawdzimy też bazy KRD, BIK, ERIF, BIG i MIG.
  • Przedstawimy Ci wnioski z naszej analizy. Wykażemy Twoje mocne i słabe strony. Zaproponujemy oferty banków, z których będziesz mógł skorzystać.

Przeprowadzimy cały proces wnioskowania o kredyt aż do podpisania umow

Jednym z podstawowych kosztów kredytu jest prowizja za jego udzielenie. Prowizja banku to nic innego jak jednorazowa opłata, jaką bank doliczy do Twojego zobowiązania. Jest ona wyrażona w formie procentowej i obliczana od kwoty udzielonego zobowiązania. Prowizje bankowe są standardowymi opłatami operacyjnymi, których celem jest zrekompensowanie bankowi kosztów, które ten ponosi w związku z uruchomieniem kredytu. Ich wysokość może się różnić w zależności od całkowitej kwoty kredytu.

BIK, czyli Biuro Informacji Kredytowej, to zbiór danych o historiach kredytowych klientów. W BIK można znaleźć informacje pochodzące z banków, spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych oraz firm pożyczkowych. Historia kredytowa stanowi jeden z czynników, które są brane pod uwagę przy podejmowaniu decyzji i może zaważyć na tym, że kredyt, pożyczka itp. zostaną nam przyznane lub nasz wniosek będzie odrzucony. Biuro Informacji Kredytowej proponuje możliwość przygotowania specjalnych raportów, dzięki którym będziemy mogli przeanalizować przechowywane o nas dane.

RRSO to nic innego, jak rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Współczynnik RRSO to całkowity wydatek ponoszony przez konsumenta wyrażony jako wartość procentowa całkowitej kwoty zobowiązania w ujęciu rocznym. Składa się na nie:

  • Oprocentowanie kredytu
  • Prowizja bankowa
  • Ubezpieczenie
  • Opłaty manipulacyjne

Gwarancja jest formą zabezpieczenia kredytu na wypadek gdyby Kredytobiorca nie spłacił kredytu w terminie określonym w umowie kredytowej. Gwarancja udzielana przez Bank Gospodarstwa Krajowego daje bankowi udzielającemu kredytu pewność jego spłaty. Jeśli Kredytobiorca nie będzie mógł oddać kredytu z własnych środków to spłaty dokona udzielający gwarancji, czyli gwarant. W takiej sytuacji dalsze rozliczenia będą prowadzone pomiędzy gwarantem a przedsiębiorcą.  Przedsiębiorca będzie zobowiązany zwrócić wypłaconą z gwarancji kwotę wraz z odsetkami.

Absolutnie nie! To my przyjedziemy do Ciebie! Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnokrajowym i obsługujemy Klientów z całej Polski.

Zadzwoń do nas wykonamy darmową analizę i pomożemy Ci rozwiązać Twój problem.

W naszej ofercie mamy szereg rozwiązań na taką sytuację. Zadzwoń do nas dokonamy darmowej analizy i powiemy Ci wyjść z tej sytuacji.

Przede wszystkim istotna jest wysokość uzyskiwanych dochodów oraz ponoszonych wydatków np. kredytową rat spłacanych już kredytów. Duży wpływ ma również to co jest w naszym BIKu, zarówno to jak spłacamy swoje zobowiązania jak również to jakiego rodzaju zobowiązanie posiadamy.

Obsługa jest wyceniana indywidualnie. Koszt usługi jest uzależniony od złożoności sprawy oraz osiągniętych przez nas rezultatów. Za większość oferowanych przez nas usług rozliczamy się na zasadach Success Fee – czyli premii za efekt końcowy. Oznacza to, że zapłacisz nam dopiero wtedy, gdy będziesz zdecydowany na skorzystanie z naszego rozwiązania i w pełni zadowolony z efektów naszej pracy.